k2FtbBdWr1

Молодь Львівщини запрошують на волонтерський табір «Help&Study»

1

15-21 серпня у селі Орявчик Сколівського району вже вдруге відбудеться обласний наметовий табір, який має на меті виховання у молоді культури волонтерства.

Програмою табору передбачено тренінг із створення громадського простору в Карпатах, цікаві ігри і навчання, англомовний клуб, турнір з Лазертагу, шкарпеткові бої та теренівки, холіпаті та ватербублбатл, арт-терапія і бодіарт, мандрівки і гори, співи під гітару біля ватри.

Щоб взяти участь у таборі необхідно заповнити анкету зголошення за посиланням, пройти співбесіду, зібрати пакет документів (дозвіл від батьків, копія паспорта одного з батьків, копія свідоцтва учасника, або копія паспорта, медична довідка), пройти відбір (кількість вільних таборових місць обмежена, учасники віком від 14 років до 25 років), сплатити реєстраційний внесок до 10 серпня – 200 грн, якщо після зазначеної дати – 300 грн,  прибути на місце збору, яке буде оголошено згодом, після відбору.

Вживання алкоголю та тютюнових виробів в таборі заборонені.

Організатори: департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА, громадська організація “Інститут громадського лідерства”.

Детальніше за посиланням.

Зазначимо, що цьогорічний табір відбувається на базі недіючої початкової школи у с. Орявчик. Метою таборування є створення вільного молодіжного простору, який слугуватиме платформою розвитку та підтримки ініціатив молоді, в тому числі як безкоштовна локація для проведення проектів та заходів молодіжних громадських організацій Львівщини.

За час попередніх таборів, учасники спільними зусиллями  та за власний кошт замінили підлогу, побудували ліжка, спорудили щоглу, хрест та побудували польову кухню. Окрім цього, нещодавно на базі цієї школи відбувся волонтерський табір “Пристань “Г.Р.А.Б.ЛІ” (Генеральна Резиденція Активного Будівництва ЛІдерів), який став переможцем на конкурсі молодіжних проектів з Обласної програми «Молодь Львівщини».

Контактні особи: Софія (068)512–12–68, Андрій – (063)263-88-28.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У департаменті охорони здоров'я підсумували акцію з профілактики та раннього виявлення цукрового діа...
Президент проведе засідання РНБО з питання припинення дії договору про дружбу і співробітництво з РФ
Глава держави: Прапор України віднині буде на чемпіонському поясі WBC
Героїв Небесної Сотні вшанували виставкою в університеті
Конфіскований спирт скерують на виробництво антисептиків
Львівщина повністю забезпечена вакцинами для проведення профілактичних щеплень