k2FtbBdWr1

Молодь Львівщини запрошують на зустріч з бійцями добровольчих батальйонів

__1540306040_613x345.7703125_3_0

26 жовтня о 17.00 год. в приміщенні Львівського обласного молодіжного центру відбудеться зустріч молоді з бійцями добровольчих батальйонів «ОУН» та «Правий Сектор», які брали участь в антитерористичній операції на сході України.

Під час зустрічі молодь матиме змогу дізнатись про участь добровольчих батальйонів в російсько-українській війні, особливості побуту бійців на фронті, життя після війни та військово-патріотичне виховання сучасної молоді.

Серед військових, які завітають на зустріч  – Крупа Олег (Сабат), Тарас Бобанич (Хамер) – бійці Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор» та Антон Петрівський (Мойва), Роксолана Лупан (Лисичка) – бійці Добровольчого Батальйону “ОУН”.

“Учасники зустрічі – воїни, які стали на захист української держави і зможуть розповісти про події на Сході. Запрошуємо молодь поспілкуватися із військовослужбовцями, поставити запитання, які хвилють щодо державотворення, боротьби з агресором. В  час війни ми не повинні бути байдужими, а навпаки цікавитись нашою історією, бо  освічена нація зможе здолати будь-якого ворога”, – зазначив директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Андрій Ковальський.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Львів’янин Дмитро Сидорук – володар «срібної» Ігор Нескорених
У Мінприроди розглянули створення національного природного парку “Надбужжя” імені Блаженнішого Любом...
Перспективи збільшення видобутку вуглеводнів - у центрі уваги наради на Стрийщині
Питання публічного адміністрування порушили в межах Міжнародної конференції
Львівська ОДА запрошує до участі у Національній вебконференції громадянського суспільства
Національно-патріотичне виховання: в області вже п’ятий рік поспіль проводиться християнсько-військо...