k2FtbBdWr1

«Молодь обирає безпеку»: відбулась зустріч з студентами автомобільно-дорожнього коледжу

1

У межах кампанії #Безпечнідороги та Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху, що проводиться цього року в два етапи: перший – з 21 по 25 травня; другий – з 12 по18 листопада, Львівська обласна державна адміністрація спільно з МО ВГО «Громадський комітет транспортної безпеки у Львівській області» традиційно організували щорічну акцію «Молодь обирає безпеку».

Акція включає в себе навчально-практичні семінари для студентів профільних вузів.

Відтак, сьогодні, 15 листопада,відбулася зустріч зі студентами Львівського автомобільно-дорожнього коледжу НУ «Львівська політехніка», в якій взяли участь представники департаменту дорожнього господарства, транспорту і зв’язку Львівської обласної державної адміністрації, а також  патрульної поліції.

В межах зустрічі студенти дізналися про статистику та основні причини дорожньо-транспортного травматизму, важливість дотримання правил дорожнього руху, використання ременів безпеки, про методи надання домедичної допомоги постраждалим в ДТП та власної безпеки.

Організатори акції “Молодь обирає безпеку” Громадський комітет транспортної безпеки у Львівській області та Львівська обласна державна адміністрація Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На потреби області за тиждень – 118,8 млн гривень
Мешканців області закликають дотримуватися правил безпеки на воді
В області зростає динаміка надання земельних ділянок учасникам АТО
Реванш проросійських сил на виборах може заблокувати наш рух до Європи – Президент
Президент підписав Указ про одноразову грошову винагороду Героям України за здійснення визначного ге...
Патріотичним велопробігом відзначили день народження полковника Євгена Коновальця