k2FtbBdWr1

Молодь ознайомлять з традиціями українських етнічних груп

1

Упродовж 30 квітня- 2 травня в селищі Мокре Сяноцького повіту Підкарпатського воєводства Республіки Польща, МГО «Вирій» спільно з громадою села проведуть етновишкіл «Традиції святкування Великодня в культурі надсянців, бойків і лемків».

Основна мета заходу – сприяння інтеграції молодих українців з України та Польщі, поглиблення знань про традиції святкування Великодня серед різних українських етнографічних груп.

Організатори підготують та проведуть серію тематичних майстер-класів з писанкарства, народного малярства, серію пізнавальних гутірок про історію, культуру та традиції українців, які заселяли ті терени.

Вечірня програма передбачає ознайомлення із локальним фольклором, вивчення традиційних пісень.

Маршрут пролягатиме через містечко Перемишль, планується відвідати з екскурсією Український народний дім, поспілкуватися з українцями в Польщі, які займаються його розбудовою. Основна частина вишколу пройде у лемківському селищі Мокре.

Упродовж двох дні учасники спілкуватимуться з місцевими мешканцями. Також планується відвідати музей бойківської культури у селі Мичків.

Вишкіл відбудеться за підтримки Департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Участь голови РДА у скайп-конференції
В ЛОДА обговорили можливість реалізації україно-фінського проекту щодо переоснащення котелень
На спортивній базі олімпійської підготовки провели чергову екскурсію для дітей воїнів АТО
У Палаці мистецтв нагородили юних авторів найкращих мистецьких "небилиць"
З 1 грудня розпочалася передвиборна агітація кандидатів у депутати міської ради  та на  міського гол...
Уряд запровадив карантин вихідного дня