k2FtbBdWr1

Молодь запрошують на зустріч із авторами книги «Позивний Бандерас»

img_9917_1540898865_613x408.41125_3_0

У п’яницю, 2 листопада, о 16:00  год у читальному залі Львівської обласної бібліотеки для юнацтва (Бібліотека на Ринку – площа Ринок, 9) відбудеться зустріч з авторами книги «Позивний Бандерас» Сергієм Дзюбою та Артемієм Кірсановим.

«Позивний Бандерас» – це справжній військовий бойовик, чи не найперший в Україні, заснований на реальних подіях. У зоні АТО у вересні 2014 року за «наводкою» диверсанта скоєно теракт – сепаратисти знищили маршрутку, загинуло дванадцятеро дорослих і дитина. Стає відомо, що інформатор ворога – службовець української армії, водночас шляхом радіоперехоплення з’ясовується, що в цьому регіоні чекають на прибуття полковника російського ГРУ.

Розпочинається операція зі знешкодження диверсанта, здійснення якої доручають групі контррозвідників на чолі з капітаном Антоном Саєнком.

На основі твору Сергія Дзюби та Артемія Кірсанова зняли військову кінодраму, міжнародна прем’єра якої вже відбулася в Торонто. В Україні прем’єра відбулася 11 жовтня 2018 року.

У межах зустрічі можна буде поспілкуватися з авторами книги, поставити їм питання, підписати книгу та зробити фото напам’ять.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

До 500-ї річниці Реформації в Україні у Держархіві підготували онлайн-виставку
Фахівці центру управління та випробування космічних засобів долучаться до забезпечення екологічної р...
На Львівщині зріс обсяг вантажних перевезень
Підготовка до опалювального сезону в центрі селекторної наради під головуванням Геннадія Зубка
В області створили Львівське обласне шляхово-ремонтне підприємство
Представники Львівщини взяли участь в виставці "АГРОПОРТ Південь Херсон 2019"