k2FtbBdWr1

Молодіжний проект «Ідея змінює країну» стартує на Львівщині

1

З 10 жовтня до 23 листопада у всіх районах Львівської області будуть відбуватимуться навчальні сесії, тренінги в межах молодіжного проекту «Ідея змінює країну».

«Ідея змінює країну» – це комплекс тренінгів з проектного менеджменту для молоді в районах Львівської області. Мета – сформувати у молодіжному середовищі високу громадську свідомість, активізувати молодих людей Львівщини, розвинути суспільно-активне молоде покоління у районах та містах області. Автори кращих проектів візьмуть участь у фінальному дводенному Форумі ідей (м. Львів)

Упродовж 2 місяців відбудеться 11 поїздок у понад 50 населених пунктах. Прогнозоване охоплення проекту понад 2 тис молодих людей, на яких сумарно чекає 50 годин інтенсивної роботи. Програма проекту насичена тренінгами, воркшопами, лекторіями та базується на інтерактивних підходах у роботі з молоддю.

Як показує попередній досвід, завдяки реалізації цього проекту молодь починає налагоджувати діалог та активізувати роботу в громаді.

Організатори – Львівська обласна державна адміністрація, ЛОО “Спілки української молоді в Україні”, Львівський обласний молодіжний центр.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Львівські медики рятують життя захисників Вітчизни у зоні АТО
«Попередження проявів сексистської реклами»: у Львівській ОДА відбувся семінар
На Львівщині підвищуватимуть безпеку дорожнього руху з допомогою Європейського інвестиційного банку
«Армія – це не збіговисько невдах…», - кіборг Олег Височанський під час фотопроекту «Незламні кіборг...
Львівщині скерували субвенцію для соціально-економічного розвитку регіону
Головне управління ДПС у Львівській області нагадує, що можна скористатись податковою знижкою за осв...