k2FtbBdWr1

Ми маємо чути громади, – Юрій Холод

_1590500147_613x321.80389118457_3_0_nw

Сьогодні, 26 травня, жителі села Домажир та довколишніх сіл перекрили дорогу у Підрясному. Люди протестують проти приєднання їхніх сіл до Львова, вимагаючи створення Брюховицької ОТГ. До протестувальників приїхав заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

“Завдання представників обласної адміністрації – бути з людьми і чути їх. Наше завдання донести прагнення людей до столичних управлінців, до представників Президента і Уряду. Проте, ми всі розуміємо, остаточне рішення прийматиме тільки Кабмін”, – коментує Юрій Холод.

Управлінець спілкувався з протестувальниками понад пів години. І переконав їх призупинити сьогодні свій протест на дорозі та розблокувати трасу.

Нагадаємо, у січні 2020 року Львівська міська рада звернулася до Кабміну, Верховної Ради та Львівської ОДА з пропозицію створення великої Львівської ОТГ, до якої приєднати 20 сіл довкола міста. Проте в лютому 2020-го понад 200 жителів Брюхович на громадських слуханнях виступили за створення Брюховицької ОТГ. До неї виявили бажання об’єднатися ще 4 села: Рясне-Руське, Домажир, Ясниська і Бірки.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У Бориславі запрацювало українcько-турецьке деревообробне підприємство
«Перлина Fest»: дитячо-юнацькі творчі колективи запрошують до участі у Міжнародному конкурсі-фестива...
У березні відбулось понад 170 заходів державного нагляду у сфері дотримання законодавства про працю
З нагоди Дня Незалежності «Дударик» виконав акафіст
Рішення про надання автокефалії вже прийняте – Президент
У Міжнародний день лісів планують висадити 5 мільйонів дерев