k2FtbBdWr1

Ми маємо об’єднатися, щоб захистити Україну, повернути Крим, захистити український Донбас – Петро Порошенко

3141de263a2173999264ecd953c69908_1555696505_extra_large

«Сьогодні ми нарешті дали можливість людям почути невеличку частку нашої дискусії. І це надзвичайно важливо, що дискусія почалася», – сказав Президент України Петро Порошенко на дебатах, звернувшись із пропозицією до свого опонента кандидата в Президенти Володимира Зеленського продовжити діалог в ефірі «Суспільного телебачення».

«Сьогодні, крім голослівних звинувачень, ми не почули від пана Володимира нічого, ні щодо стратегії, ні щодо напрямків і кроків, ні щодо рішучих позицій, як ми маємо захистити державу»,  – додав він.

«З ваших відповідей зрозуміло, що ви поки що живете минулим, що ви поки що готові розповсюджувати лише неправду», – зазначив Петро Порошенко.

«Ми не почули вашої стратегії», – сказав Президент.

«Я хочу звернутися до прихильників пана Зеленського. Друзі, 21 квітня нам потрібно дивитися в майбутнє і думати яким чином зберегти державу. Не віддати державу Путіну», – наголосив Глава держава.

За його словами, сьогодні засвідчено потужний запит на оновлення. «І оновлення потрібно і можна зробити під час парламентських виборів. Але неможна гратися з країною під час виборів президентських. Ціна може бути надзвичайно високою. І не може війну з російським агресором вести актор, талановита людина, але без будь-якого досвіду», – сказав він.

Глава держави наголосив: «Ціна, яку заплатять десятки мільйонів українців може бути дуже-дуже великою».

«Вони не бачать, що було зроблено за 5 років. Вони намагаються перетягнути це на будь-які інші напрямки. Ми з вами маємо об’єднатися, щоб повернути Крим в Україну. Ми з вами маємо об’єднатися, щоб захистити український Донбас. Ми з вами маємо захистити Україну від популізму і від російських фейків. Ми з вами не допустимо відновлення олігархату і повернення олігархів-втікачів в Україну. Ми з вами спільно продовжимо наш рух вперед, бо ми знаємо, що і як зробити і наша оновлена команда обов’язково переможе», – зазначив Президент.

Глава держави подякував українцям, які прийшли підтримати його під час дебатів на НСК «Олімпійський». «Головне не втратити країну. Разом до перемоги», – сказав Петро Порошенко.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Сьогодні Ліна Костенко відзначає свій ювілей
Львівські підприємці експортували продукції на півмільярда доларів США
Глава держави дав старт видобутку газу на Колодницькому газовому родовищі
Ростислав Замлинський привітав працівників "Львівобленерго" із професійним святом
Львівщина - лідер за кількістю учасників ювілейного математичного конкурсу «Кенгуру»
Делегація з Кам'янеччини взяла участь у вшануванні січовиків Карпатської України на Верецькому перев...