k2FtbBdWr1

“Ми не здобудемо перемоги у російсько-українській війні, не читаючи української історії”, – Олег Синютка

1

У межах підготовки до ХI Дитячого форуму, який відбудеться  упродовж 10- 13 травня десятикласники створили соціальний проект “Що читають відомі львів’яни?”. Одним із учасників став голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Учні розпитали очільника області про його книжкові вподобання, а також попросили порекомендувати літературу для прочитання молоді.

“Якщо ти читаєш одну і ту ж книгу у різному віці, то сприймаєш її по- іншому. Немає, мабуть, жодної книги, яку б ти прочитав з відтинком у п’ять-десять років і сприймав однаково. Є тільки одна книга, до якої потрібно повертатись – Святе Письмо. Дуже важливо  читати  історичні книги, особливо сьогодні, коли перед нами вибір, щоб подивитись, що було 100 років тому, коли ми мали державність і її втратили.  Сьогоднішній молоді, яка зробила свій європейський вибір, стоїть на захисті держави, потрібно не допустити тих помилок, яке допустило покоління сторічної давнини”, – зазначив Олег Синютка.

Зазначимо, Дитячий форум – один з найбільших фестивальних заходів під час якого представлять літературні новинки для дітей від українських видавців, майстер-класи, спортивні розваги, події для дошкільнят та батьків.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Оркестр 101-ї бригади охорони Генерального штабу ЗСУ виступив перед учнівською молоддю Львівщини
У Львівській ОДА складають план консультацій з громадськістю на 2018 рік
Місто Буськ відзначає 921-у річницю від дня заснування
Додатковий аукціон з продажу необробленої деревини відбудеться 30 січня
«На Львівщині відбудеться фінал обласного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я»
Підготовка до змін у 2020 році: на Львівщині відбулось засідання щодо впровадження реформи системи с...