k2FtbBdWr1

Михайло Мазяр зустрівся з громадськістю Ременівської сільської ради

DSC08025 - Копія

З метою виявлення проблематики  та оперативного реагування на неї, вирішення питань громади та ситуації в районі у цілому заступник голови райдержадміністрації Михайло Мазяр зустрівся з громадськістю Ременівської сільської ради.

Присутніх поінформували про дію в районі Урядової програми «Доступні ліки». Вона стартувала з 1 квітня, пацієнти можуть отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою. Таким чином кожен мешканець села може отримати необхідні лікарські засоби, які покращать якість життя і здоров’я, запобіжать виникненню ускладнень та передчасної смертності. Для отримання пільгового рецепта хворому слід звернутися до сімейного лікаря.

Також заступник голови райдержадміністрації наголосив, що на даний момент на дорогах панує хаос, складна обстановка. У зв’язку з тим, що люди забули, що точне дотримання правил дорожнього руху – це закон і обов’язкова умова виживання на дорогах. Дорога не терпить найменших порушень, зобов’язуючи до пильності і постійної уваги адже через неуважність можуть загинути безліч людей. Тому потрібно бути уважними і відповідальними водіями та пішоходами.

Під час зустрічі мешканці порушували та обговорювали питання надання субсидій, отримання пенсій, реформа освіти, тощо.

DSC08024 - Копія


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

До кінця року родини загиблих в АТО пообіцяли забезпечити житлом
Бізнес Кам"янеччини
Михайло Мазяр зустрівся з громадою Стародобротвірської сільської ради
На Львівщині річницю дипломатичних відносин між Україною та Німеччиною відзначили артпроектом
Запрошуємо на перегляд матчу з футболу між національними збірними командами України та Словаччини
Мистецтво каліграфії Османської імперії покажуть у Львівському музеї історії релігії