k2FtbBdWr1

«Мистецька хвиля миру дітей України та світу» зібрала близько 1000 учасників з усіх областей країни

DSC_3081_1496325609_613x409.94375_3_0

Сьогодні, 1 червня, на площі Святого Юра у Львові Естафетою миру «Мистецька хвиля миру дітей України та світу» стартував ІІ етап ХV Міжнародного конкурсу «Золотий мольберт слідами Митрополита Андрея Шептицького».

Перед початком, Львівський Митрополит Ігор (Возьняк) у Соборі Св. Юра відправив благословенний молебень за дар життя дітей та мир в Україні.

Естафета миру пройшла від площі Святого Юра вулицями міста до Львівського національного академічного театру оперу та балету ім. Соломії Крушельницької.

Опісля, у Львівському національному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької розпочалась святкова академія до Дня захисту дітей, під час якої юні митці просто на сцені створювали власні полотна.

У межах ХV ювілейного Міжнародного конкурсу 20-ох найкращих учасників нагородили «золотими мольбертами». Двом найталановитішим подарували путівки у Діснейленд (США).

Міжнародний конкурс дитячої творчості «Золотий мольберт» спрямований на реалізацію Державних й місцевих освітніх та культурних програм і проводиться у межах Міжнародного форуму мистецької творчості «Золотий мольберт слідами Мойсея українського Духа» з метою творчого спілкування талановитих дітей та молоді, розвитку творчого потенціалу особистості, художньо-естетичного вишколу та розкриття здібностей на пленерах й арт класах.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Тендер щодо перинатального центру оголосять у найкоротший термін
Вознесли незнищенність України
Децентралізація вже дозволила збільшити місцеві бюджети, але вимагає від місцевої влади максимальної...
Олег Синютка вручив подяки працівникам Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центр...
Розвиток підприємств області в центрі зустрічі у Львівській ОДА
Призов на військову строкову службу буде проводитись з дотриманням усіх карантинних умов