k2FtbBdWr1

Мистецькі колективи Львівщини надихають мобілізованих

9

У 184-у Навчальному центрі Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбувся концерт артистів зі Львівщини.

Підняти настрій та моральний дух усіх курсантів Навчального центру у Старичах приїхали артисти з Яворівського району, міста Дрогобича та Львова.

Бурхливими оплесками військовослужбовці дякували за музику, пісні та акробатичні постановки народно-етнографічному хорові “Нова Яворівщина”, ансамблю народної музики “Народні джерела” та цирковій студії Тетяни Миклуш. Артисти, які перед мобілізованими виступали вперше, були щиро враженими прийомом та пообіцяли приїжджати у Навчальний центр і надалі.

“Відчуття такі, що хочеться щодня бути тут з військовими, приносити їм радість та втіху, хочеться підтримувати їх, адже вони готуються захищати нашу Батьківщину”, – сказав художній керівник та диригент народно-етнографічного хору “Нова Яворівщина” Степан Деда.

Перед мобілізованими також виступили співаки Наталка Самсонова та Олександр Шевченко. Пісні на вірші українських поетів виконала співачка-бард з міста Дрогобич Лілія Кобільник. Овації військових викликав виступ хореографічної, вокальної та фольклорної групи військового оркестру Академії сухопутних військ та солістка цього оркестру Маріанна Ільків.

Два концерти дали у 184-му Навчальному центрі артисти Львівського будинку офіцерів — заслужений артист Молдови Валерій Степовий та танцювальний колектив. Вони підняли настрій мобілізованим своїм виконанням циганських танців.

“Серце щемить, лине додому, до дітей та рідних, – каже 41-річний рядовий Борис Задорожний, мобілізований з міста Бар Вінницької області, який проходить навчання у відділенні підготовки фахівців ракетних військ та артилерії. – Під час концерту бачу на сцені щасливих співвітчизників, і розумію – ми ідемо захищати їхній спокій”.

За матеріалами Медіа-групи АСВ.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: