k2FtbBdWr1

Мистецькі колективи Львівщини надихають мобілізованих

9

У 184-у Навчальному центрі Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбувся концерт артистів зі Львівщини.

Підняти настрій та моральний дух усіх курсантів Навчального центру у Старичах приїхали артисти з Яворівського району, міста Дрогобича та Львова.

Бурхливими оплесками військовослужбовці дякували за музику, пісні та акробатичні постановки народно-етнографічному хорові “Нова Яворівщина”, ансамблю народної музики “Народні джерела” та цирковій студії Тетяни Миклуш. Артисти, які перед мобілізованими виступали вперше, були щиро враженими прийомом та пообіцяли приїжджати у Навчальний центр і надалі.

“Відчуття такі, що хочеться щодня бути тут з військовими, приносити їм радість та втіху, хочеться підтримувати їх, адже вони готуються захищати нашу Батьківщину”, – сказав художній керівник та диригент народно-етнографічного хору “Нова Яворівщина” Степан Деда.

Перед мобілізованими також виступили співаки Наталка Самсонова та Олександр Шевченко. Пісні на вірші українських поетів виконала співачка-бард з міста Дрогобич Лілія Кобільник. Овації військових викликав виступ хореографічної, вокальної та фольклорної групи військового оркестру Академії сухопутних військ та солістка цього оркестру Маріанна Ільків.

Два концерти дали у 184-му Навчальному центрі артисти Львівського будинку офіцерів — заслужений артист Молдови Валерій Степовий та танцювальний колектив. Вони підняли настрій мобілізованим своїм виконанням циганських танців.

“Серце щемить, лине додому, до дітей та рідних, – каже 41-річний рядовий Борис Задорожний, мобілізований з міста Бар Вінницької області, який проходить навчання у відділенні підготовки фахівців ракетних військ та артилерії. – Під час концерту бачу на сцені щасливих співвітчизників, і розумію – ми ідемо захищати їхній спокій”.

За матеріалами Медіа-групи АСВ.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Майже 1,6 млрд гривень ЄСВ – від великих платників Західного регіону
Колектив із Жовківщини заколядував для українських бійців та мешканців Сходу
На Львівщині стартував конкурс для проектів із зовнішнього освітлення
Міськрада ігнорує звернення Львівської ОДА щодо налагодження транспортних перевезень у місті
Для заступників з виховної роботи закладів загальної середньої освіти Кам'янка-Бузького району відбу...
Президент передав військовим сертифікати на 40 медичних машин «Хаммер»: Автомобілі, які рятуватимуть...