k2FtbBdWr1

На автошляхах Львівщини працювало 115 одиниць снігоприбиральної техніки

1

За оперативними даними станом на 08:00 год четверга, 5 січня, проїзд автомобільними дорогами загального користування забезпечено в повному обсязі.

Як повідомив начальник Служби автомобільних доріг у Львівській області Руслан Кандибор упродовж 4 – 5 січня в період  з 18: 00 до 06:00 год  дорожники використали 1 195 т піщано-соляної суміші. Для очищення від снігу та обробки протиожеледними засобами на автомобільних дорогах загального користування  працювало  115 одиниць спеціальної техніки.

“Зараз дорожні служби працюють в штатному режимі”, – додав Руслан Кандибор.

Нагадаємо, що у середу, 4 січня, о 9:00 год обмежено рух вантажівок на ділянці автомобільної дороги державного значення М-06 Київ-Чоп км 621-702, (від м. Стрий до межі із Закарпатською обл). Також о 10:30 год обмежено рух вантажного автомобільного транспорту на ділянці автомобільної дороги державного значення Н-13 Львів-Самбір-Ужгород км 132-156, (від м. Турка до межі із Закарпатською обл).

Дане обмеження руху для вантажівок діятиме до завершення негоди.

Вантажівки скеровуватимуть у визначені місця тимчасового відстою. Із переліком визначених місць тимчасового відстою автотранспорту можна ознайомитися тут. 

Також Служба автомобільних доріг у Львівській області закликає водіїв при можливості утриматись від поїздок.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: