k2FtbBdWr1

На базі Центру легеневого здоров’я розпочали ПЛР тестування

_1589967315_613x321.82943047123_3_0

Львівський регіональний фтизіо-пульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр від учора, 19 травня, розпочав здійснювати ПЛР тестування пацієнтів. Про це повідомив генеральний директор Ценру легеневого здоров’я Любомир Рак.

«Львівська область серед лідерів ПЛР-тестування в України. Саме ПЛР-тестування допомагає виявити хворого на коронавірус, вчасно його ізолювати та унеможливити поширення хвороби. Ми свідомі того, що необхідно постійно нарощування обсяги тестування, щоб розуміти справжню епідеміологічну ситуацію на Львівщині”, – наголошує голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Він розповів, що доступність і масовість тестування на COVID-19, а також фаховість медиків допоможе уникнути тисячі смертей та зберегти здоров’я мешканців області.

Відтак, у ПЛР-лабораторії за добу будуть проводити близько 20 тестів. Однак, тестуватимуть виключно пацієнтів Центру легеневого здоров’я.

«Ми занадто довго чекаємо результати тестів. Це близько 8-ми днів при наявності на даний час у Центрі легеневого здоров’я 64 хворих із пневмонією. Відтак, ми прийняли рішення , що здійснюватимемо тест полімеразно ланцюгової реакції для наших пацієнтів самостійно», – додав Любомир Рак.

Зазначимо, що за підсумками вчорашніх 10 ПЛР – сьогодні уже є перші результати. Відтак, 9 негативних, 1 позитивний. Сьогодні відібрано на ПЛР 24 зразки. Їх результати будуть відомі завтра.

Окрім того, Любомир Рак наголосив: «Якщо ми зможемо розширити наші можливості і для цього будуть усі необхідні умови, тоді ми на базі Центру легеневого здоров’я зможемо робити тести і для інших пацієнтів».


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Профілактика та недопущення африканської чуми свиней, - засідання комісії при Львівській ОДА
“Ми повинні докласти усіх зусиль, аби зберегти важливу історичну пам'ятку – Успенський собор Давньог...
Розпочався конкурс підтримки регіонального кінематографу у 2018 році
Британська нафтогазова компанія реалізовує інвестиційний проект в енергетичній сфері на території Ль...
На Львівщині відбувся тренінг щодо менеджменту вікових змін у пацієнтів, що живуть з ВІЛ
В межах семінар-тренінгу «Нові будівничі» навчали як правильно презентувати громадську організацію