k2FtbBdWr1

На безпеку водіїв та пішоходів області – 120 мільйонів гривень

1

Завдяки Секторальній бюджетній підтримці Європейського Союзу Львівська область матиме додаткових 120 млн гривень для забезпечення безпеки дорожнього руху. Про це сьогодні, 9 листопада, під час огляду ремонтних робіт автомобільної дороги державного значення Н-02 Львів – Тернопіль повідомив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

«Завдяки роботі департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації ми маємо кошти Секторальної підтримки Європейського Союзу у сумі 120 млн гривень, які будуть використані виключно на безпеку дорожнього руху, – розповів Олег Синютка. – 120 млн гривень будуть використовуватись з нового бюджетного року, конкурс проведений Мініфраструктури».

За його словами, кошти використають на освітлення пішохідних переходів, бар’єрне огородження і усі речі, пов’язані з безпекою дорожнього руху.

«Але першим і найголовнішим є увага водіїв та пішоходів і, звичайно, дотримання правил дорожнього руху», – додав голова Львівської ОДА.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

В ОДА обговорили матеріально-технічне забезпечення 3-го БТО у зв’язку з відправленням на схід в зону...
На Львівщині 28 квітня відзначатимуть Всесвітній день охорони праці
Громадян закликають подавати ідеї проектів до Програми розвитку освіти Львівщини
У львівському питанні не повинно бути політики. Це питання надання якісних послуг своїй громаді, - Г...
Президент провів переговори з Першим віце-прем’єр-міністром, Міністром оборони Держави Кувейт
Президент зустрівся з учасниками 56-го Конгресу Всесвітньої боксерської ради