k2FtbBdWr1

На часткову компенсацію вартості с/г техніки і обладнання скерують 1 млрд грн

_1579870424_613x321.40577507599_3_0

На черговій зустрічі заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького з профільними асоціаціями анонсовано напрями державної підтримки аграрної галузі на 2020 рік. Відповідно до пропозицій, визначено кілька базових напрямів, на які передбачається розподілити  фінансування.

Зокрема, на часткову компенсацію вартості с/г техніки і обладнання передбачається виділили 1 млрд грн, тваринництво – 1 млрд  грн,  здешевлення кредитів – 1,2 млрд грн, садівництво – 400 млн грн, підтримку  фермерства – 400 млн грн. До визначених сум фінансування включено і компенсацію невиплачених коштів за попередній період. В рамках робочих груп, які  координуватимуть кожен з напрямів, до 1 лютого будуть напрацьовані піднапрями за основними програмами та порядки використання коштів.    

Серед пропозицій від асоціацій – компенсація  вартості тваринницьких комплексів, відшкодування за придбання племінних тварин, дотації на купівлю бджолосімей, підтримка пасічників, підтримка сімейних фермерських господарств, кооперативів, кредитування малих виробників, залучення коштів під купівлю с/г земель та інші.

Кінцеве бачення щодо державної підтримки АПК у 2020 році буде представлене на слухання аграрного комітету, яке відбудеться 11 лютого 2020 року.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Визначено центри для роботи 12 окружних виборчих комісій
7 жовтня у Львові стартує Всеукраїнська молодіжна акція «Пам’ятати. Відродити. Зберегти»
Делегація зі Львівщини вшанувала пам'ять загиблих українців у Польщі
На колегії Держгеокадастру розглянули забезпечення земельними ділянками учасників АТО
На Львівщині вп'яте відчинила двері офіційна резиденція святого Миколая
На Львівщині відбулось засідання Генеральних секретарів парламентських адміністрацій країн Східного ...