k2FtbBdWr1

На Дрогобиччині відкрили навчально-практичний центр будівельної галузі

IMG_3242_1545489610_613x459.75_3_0

Сьогодні, 22 грудня, на базі Дрогобицького вищого професійного училища №19, відкрили навчально-практичний центр з підготовки робітників за професіями штукатур, лицювальник-плиточник, маляр. Про це інформують у департаменті освіти і науки Львівської ОДА.

Центр створили з метою впровадження у навчальний процес новітніх виробничих технологій, удосконалення навичок майстрів виробничого навчання та розширення соціального партнерства у сфері підготовки конкурентоспроможних кваліфікованих робітників.

Функціональні можливості новоствореного центру презентували учні навчального закладу під час майстер-класів. Зокрема, показали гостям усі етапи покладання плитки та фарбування стін.

«Цей навчально-практичний центр дасть можливість ще краще готувати майбутніх майстрів. Наш регіон веде інтенсивне будівництво, відповідно, такі професії як: будівельник,  маляр, штукатур дуже популярні і потрібні», – зазначив директор Вищого професійного училища №19 Володимир Маринкевич.

У новоствореному центрі діятимуть три майстерні:  малярня, штукатурня та лицювально-плиточна майстерня. Також у центрі буде майстерня практичної та теоретичної підготовки.

На відкриття навчально-практичного центру з підготовки робітників за професіями штукатур, лицювальник-плиточник, маляр з обласного бюджету  виділили 1,05 млн грн.

«У межах програми «Розвиток освіти Львівщини» на заклади професійної освіти області у 2018 році було виділено 50 млн грн. Таким чином, з одного боку – ми надаємо можливість нашим роботодавцям отримати якісні кадри, а з другого – ми виконуємо найважливішу соціальну функцію. Молодь, отримавши якісну освіту, матиме можливість себе реалізувати у суспільстві», – зазначила директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.

Також під час відкриття центру за сумлінну працю в галузі професійно-технічної освіти та високий професіоналізм у підготовці матеріально-технічної бази Любомира Мандзій вручила грамоти кращим майстрам Дрогобицького вищого професійного училища №19.

Зазначимо, що сьогодні на Львівщині на базі училищ і ліцеїв працює уже 23 навчально-практичні центри. До кінця 2018 року за кошти обласного бюджету також планують відкрити навчально-практичний центр будівельної галузі у Сокалі.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Володимир Харчук: Питання ротації Третього батальйону територіальної оборони – виключно у компетенці...
День Гідності та Свободи на Львівщині: громадськість долучилась до обговорення програми відзначення
Вірші Кобзаря у вашому виконанні: розпочалась акція «Вільний мікрофон»
У межах Будівельного Форуму відбулась конференція щодо енергоефективності та відновлюваної енергетик...
На Комплексну програму підтримки та розвитку агропромислового виробництва залучили майже 20 мільйоні...
Відбувся 5-й круглий стіл з питань реалізації програми «Гідна старість»