k2FtbBdWr1

На Дрогобиччині відкрили навчально-практичний центр будівельної галузі

IMG_3242_1545489610_613x459.75_3_0

Сьогодні, 22 грудня, на базі Дрогобицького вищого професійного училища №19, відкрили навчально-практичний центр з підготовки робітників за професіями штукатур, лицювальник-плиточник, маляр. Про це інформують у департаменті освіти і науки Львівської ОДА.

Центр створили з метою впровадження у навчальний процес новітніх виробничих технологій, удосконалення навичок майстрів виробничого навчання та розширення соціального партнерства у сфері підготовки конкурентоспроможних кваліфікованих робітників.

Функціональні можливості новоствореного центру презентували учні навчального закладу під час майстер-класів. Зокрема, показали гостям усі етапи покладання плитки та фарбування стін.

«Цей навчально-практичний центр дасть можливість ще краще готувати майбутніх майстрів. Наш регіон веде інтенсивне будівництво, відповідно, такі професії як: будівельник,  маляр, штукатур дуже популярні і потрібні», – зазначив директор Вищого професійного училища №19 Володимир Маринкевич.

У новоствореному центрі діятимуть три майстерні:  малярня, штукатурня та лицювально-плиточна майстерня. Також у центрі буде майстерня практичної та теоретичної підготовки.

На відкриття навчально-практичного центру з підготовки робітників за професіями штукатур, лицювальник-плиточник, маляр з обласного бюджету  виділили 1,05 млн грн.

«У межах програми «Розвиток освіти Львівщини» на заклади професійної освіти області у 2018 році було виділено 50 млн грн. Таким чином, з одного боку – ми надаємо можливість нашим роботодавцям отримати якісні кадри, а з другого – ми виконуємо найважливішу соціальну функцію. Молодь, отримавши якісну освіту, матиме можливість себе реалізувати у суспільстві», – зазначила директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.

Також під час відкриття центру за сумлінну працю в галузі професійно-технічної освіти та високий професіоналізм у підготовці матеріально-технічної бази Любомира Мандзій вручила грамоти кращим майстрам Дрогобицького вищого професійного училища №19.

Зазначимо, що сьогодні на Львівщині на базі училищ і ліцеїв працює уже 23 навчально-практичні центри. До кінця 2018 року за кошти обласного бюджету також планують відкрити навчально-практичний центр будівельної галузі у Сокалі.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Олег Синютка зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Грузії в Україні Гелею Думбадзе
«Схід та Захід – одне життя, одна країна»: молодь Харківщини відвідала Львівщину
До уваги водіїв: на дорогах Львівщини працюють пункти відстою автомобілів
Львів’яни подякували Петру Порошенку за здобутки, яких досягла Україна за час його роботи на посаді ...
Для збереження доріг на Львівщині вживатимуть додаткових заходів
Підприємців запрошують до співпраці з Німеччиною