k2FtbBdWr1

На Форумі місцевого розвитку презентували підсумки конкурсу обмінів між Львівщиною та Луганщиною

1

В межах III Форуму місцевого розвитку, який триває у Трускавці, відбулась панельна дискусія «Змінимо країну разом: перспективи міжрегіональної співпраці для зміцнення загальноукраїнської солідарності».

«Реалізація проекту у галузі культури відбулася дуже успішно. Це така своєрідна культурна дипломатія, де можна подолати стереотипи про глибокі відмінності між сходом і заходом. Важливо відмітити,  що минулого року лише за допомогою бюджетних коштів було реалізовано 21 проект, цього року уже відбулося більше 20 проектів. Проект розвивається і дає змогу комунікувати поза межами бюджету та органами влади», – зазначила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало.

Під час форуму відбулась презентація підсумків конкурсу освітніх, культурних та медійних обмінів між Львівщиною та Луганщиною.

«Наше головне завдання в умовах, що зараз є в Україні, єднатися. Коли вчителі з маленьких сіл приїжджають в інший кінець країни, вони розуміють, що особливої відмінності нема. Зараз ми спільно створюємо нову країну. Ми спроможні малими кроками пройти великий шлях, адже ми разом будуємо нову Україну через створення довіри», – наголосив голова Луганської обласної державної адміністрації  Юрій Гарбуз.

Зазначимо, в межах проекту “Схід і захід разом” відбуваються культурні та медійні обміни між закладами Львівської та Луганської областей, під час таких обмінів колективи Львівщини презентують мистецтво та творчість Галичини на Сході і навпаки.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: