k2FtbBdWr1

На форумі «Жінка в науці» представили сфери діяльності важливі для державотворення через наукові здобутки жінок

_1600948597_613x321.69834710744_3_0

Наукове товариство ім. Шевченка провели форум «Жінка в науці» за фінансової підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації у межах конкурсу проєктів для інститутів громадянського суспільства.

Основна мета якого популяризація українознавчих, природознавчих та інших досягнень українських жінок-науковиць, які утверджують духовну та матеріальну культуру через усвідомлення ролі жінки в сучасному українському суспільстві.

Як зазначають організатори форуму: «Оскільки наука та її продукти є далекі від реалізації тому необхідним є проводити просвітницьку діяльність з метою розвитку вміння освітньої та професійної гнучкості, вміння знаходити точки порозумінням з бізнесом, спроможності жінок генерувати ідеї та ресурси, а як результати виявляти потреби та запропонувати продукт або послугу. Ми хотіли привернути увагу суспільства через комунікацію та ЗМІ до діяльності жінок в науці, представити сфери діяльності важливі для державотворення через наукові здобутки жінок. А основне популяризувати наукову діяльність серед підлітків та молоді як перспективної професійної самореалізації».


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині створено «Телефон довіри – вибори 2014»
Цьогоріч з обласного бюджету розвитку профінансують понад 60 об’єктів
«Основним медіапроектом у минулому році став «Персональний гід Львівщиною»», - Наталія Табака
Андрій Ковальський – новий керівник департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОД...
На Львівщині обстежили лісопильні об`єкти
До Новорічних та Різдвяних свят родини Героїв прикрасять Меморіал Небесної Сотні