k2FtbBdWr1

На горі Бренів вшанували Героїв, які полягли за волю України

1

В неділю, 17 вересня,  біля Братської могили та каплички Пресвятої Богородиці  на г.Бренів, що на Сколівщині, відбулось вшанування пам’яті  Українських Січових стрільців, воїнів УПА та всіх Героїв, які  віддали  своє життя за волю та незалежність України.

Службу Божу та панахиду за всіма Героями відслужив настоятель церков в Орові та Зимівках о.Ярослав Мельник у супроводі церковного хору з м.Трускавця.

Літературно-музичну патріотичну концертну програму представили учні  місцевих шкіл та  учасники церковного хору с.Орів.

Під час пам’ятного віче заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук подякувала орівчанам за вірність пам’яті та щорічне  вшанування Героїв, які спочивають на г.Бренів.

«Всі хлопці, які полягли колись і тепер, просять від нас пам’яті  та молитви. Пам’ятаймо, що ми повинні молитися за них. Бо хто, як не ми можемо боронити нашу державу, хто як не ми – гідні її незалежності», – наголосила Оксана Стоколос-Ворончук.

Завершились заходи запаленням Ватри Пам’яті Героїв, які боролися і полягли за волю України. Почесну місію запалення Ватри  виконав краєзнавець Богдан Гуцило спільно з учнівською молоддю Орова.

Довідково:

У жовтні 1914 року на г.Бренів було здійснено поховання Українських Січових Стрільців (38 осіб). Під час ІІ світової війни навколо сіл Зимівки та Орова таємно вночі проводили поховання загиблих воїнів УПА, які активно діяли на цьому терені.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Глава держави підписав Закон «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб»
Розпочалась традиційна благодійна акція «Великодній кошик»
Відбулася лекція з профілактики правопорушень
На потреби Львівщини – майже 80 млн грн
На Львівщині відзначили представника збірної України - переможця Чемпіонаті світу з футболу серед лі...
Максим Козицький ознайомився із роботою провідного підприємства з виробництва деревостружкових плит