k2FtbBdWr1

На Кам’неччині відбулися урочисті заходи до Дня пам’яті та примирення та до Дня перемоги

DSC01536 - Копія

Сьогодні на міському кладовищі у місті Кам’янка-Бузька відбулися поминальні заходи з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення. Участь у них взяли перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський, заступник голови районної ради Наталія Мудрик, міський голова Олег Омелян, представники громадських та ветеранських організацій, Збройних сил України, учні та вчителі навчальних закладів.

Присутні вшанували пам’ять полеглих покладанням квітів та хвилиною мовчання, після чого представники духовенства різних конфесій відслужили поминальну панахиду за загиблими у роки Другої світової війни та під час проведення антитерористичної операції у східних областях України. Від влади та громадськості були покладені квіти до обеліска та могил, військовослужбовці поклали Гірлянду Пам’яті.

«Кожного року у ці травневі дні ми згадуємо і пам’ятаємо тих, хто віддав найцінніше – своє життя. Ми мимоволі запитуємо себе чи потрібна була ця війна. Звичайно, що ні. Ми сьогодні тут стоїмо і згадуємо у молитві усіх, віддали голови на вівтар перемоги. Молимо сьогодні Бога, щоб відвернув від нас це лихоліття. Щоб Нарешті Господь послав нам мирне і чисте небо. Сьогодні молимо Господа, щоб тим хто загинув у роки Вітчизняної війни і тим хто загинув на Сході України дарував їм Царство Боже», сказав о. Володимир Котоус.

Перед присутніми виступив міський голова Олег Омелян.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: