k2FtbBdWr1

На Кам’янеччині тривають робочі зустрічі голови райдержадміністрації з мешканцями району

DSC05326

З метою вивчення стану справ на місцях, вирішення актуальних проблем соціально-економічного розвитку територіальних громад та окремих мешканців, голова райдержадміністрації Володимир Кирилич продовжує зустрічі з громадами сіл району. Так, 27 лютого очільник району зустрівся з мешканцями Великосілківської сільської ради.

Спілкуючись з мешканцями, Володимир Ігорович поінформував про основні завдання, які стоять сьогодні перед органами місцевої влади, говорив про те, що вдалося зробити в районі протягом минулого року, порушив актуальну тему об’єднання громад. Володимир Кирилич підкреслив, що задля покращення якості життя необхідно створювати нові робочі місця, залучати інвесторів, які платитимуть податки та розбудовуватимуть території.

Під час зустрічі піднімалось чимало хвилюючих питань – як громадських, так і особистих. Серед головних – питання ремонту доріг, заміни вікон у Великосілківському НВК ЗОЗ І-ІІІ – ДЗ, нарахування субсидій, реформування поліції та інше.

Заступник начальника відділу-керівник патрульної поліції Роман Щур особливу увагу акцентував на ситуації, яка склалася довкола інтернет-груп «Море китів», «Тихий дім», «Розбуди мене о 4:20» тощо та наголосив, що батькам потрібно провести бесіди з дітьми щодо необхідних правил поведінки під час відвідування соціальних мереж, звернути увагу чи на тілі дитини немає порізів, (малюнків), підліткові необхідно розтлумачити небезпеку від розголошення власної персональної інформації – анкетних даних, місця проживання, навчання тощо.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Андрій Загайко поінформувала учасників зборів про порядок оформлення житлових субсидій.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: