k2FtbBdWr1

На Кам’янеччині відбулася презентація книги «Від Майдану до Донбасу»

IMG_20200221_172422435543

21 лютого в історико-краєзнавчому музеї Кам’янеччини відбулася презентація книги Віктора Цимбалісти «Від Майдану до Донбасу» присвячена Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Віктор Цимбаліста розповів присутнім про книгу. Вона була написана у 2015 році. В книжці зібрані вірші автора та його земляків Кам’янчан та Львів’ян. Поезія в книжці різноманітна своїми подіями та переживаннями. Також у «Від Майдану до Донбасу» зібрані вірші невідомих авторів, які були сфотографовані або переписані паном Віктором. У цих віршах простий люд висловлював свою думку про події Майдану. У книжці також є вірші дітей, поезія до двохсотліття пророка Тараса Шевченка написана в ракурсі Майдану, про події в Криму та на Сході України, список Небесної Сотні та першої сотні загиблих Львів’ян, та пісні написані на Майдані.

“Вітаю вас з черговим творчим здобутком, новою книгою “Від Майдану до Донбасу”. Дякую вам за поезію, яка вкотре нас повертає до тих буремних подій, які відбулися 6 років тому. І завдячуючи вашим творчим успіхам ми маємо нагоду зберегти пам’ять про ці події для майбутніх поколінь.” – звернулася з вітальним словом голова райдержадміністрації Христина Замула.

Користуючись нагодою Христина Замула нагородила Віктора Цимбаліста медаллю “За звитягу”.

Під час сьогоднішнього заходу у виконані працівників та вихованців центру дитячої та юнацької творчості, друзів автора та самого Віктора звучали твори з книги «Від Майдану до Донбасу».

Захід підготували працівники та вихованці центру дитячої та юнацької творчості.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: