k2FtbBdWr1

На Кам’янеччині відбувся новий освітній проект «Школа молодіжної активності»

IMG_20181113_122448

13 листопада в Кам’янка-Бузькому районному центрі зайнятості для учнівської молоді 9-11 класів відбувся новий освітній проект «Школа молодіжної активності», який заохочує до громадської активності у сфері правової свідомості та  відповідального громадянства.

Навчання в проекті провели працівники Львівської облдержадміністрації, управління патрульної поліції Львівської області та управління забезпечення прав людини НПУ.

Організатори виступили експертами у сфері безпеки та дотримання прав та обов’язків молодих громадян у повсякденному житті. Учасниками заходу були учні старших класів міста Кам’янка-Бузька – активні підлітки, які мають бажання засновувати і розвивати ініціативи, спрямовані на вдосконалення безпеки своєї громади, школи та змінювати простір довкола.

Для найактивніших учасників на завершення чекає участь у Форумі, де буде напрацьовано проекти у сфері безпеки та прав людини спільно із експертами в правовій сфері.

Перед початком тренінгу представники районного центру зайнятості провели бесіду з учнями стосовно вибору майбутньої професії та профорієнтації загалом.

«Від імені сектору молоді та спорту райдержадміністрації хочу подякувати Директору  районного центру зайнятості п. Оксані Довганик за постійну допомогу, надання приміщення та оргтехніки для проведення молодіжних заходів» – Тарас Койда.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: