k2FtbBdWr1

На Кам’янеччині відбувся забіг за Тверезу Націю

DSC05856 - Копія

17 листопада у м.Кам’янка-Бузька відбувся забіг за Тверезу Націю, який організувала громадська організація «Рух Тверезих Галичан». У забігу взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський, заступники Кам’янка-Бузького міського голови Юрій Кравець та Олег Квасніцький, мешканці та гості міста.

Забіг розпочався біля пам’ятника Степану Бандері. Учасники бігли по вул. Незалежності до вул. Бандери, далі довкола парку і до ратуші, після чого знову по вул. Незалежності центральною частиною міста до вул. Хомина, де розвернулися і побігли назад понад парком Т. Шевченка і вул. Тютюнника. Учасники фінішували у місці старту біля пам’ятника Степану Бандері. Загальна протяжність дистанції – 2,5 км.

«У ХХ столітті наші великі українці Степан Бандера, Роман Шухевич і Євген Коновалець своїм прикладом показали, що живуть тверезо. Навіть у Степана Бандери було тверезе весілля. Тому сьогодні ми продовжуємо дії цих видатних Українців, – звернувся до учасників забігу представник ГО «Рух Тверезих Галичан» Олег Лис.

«Ми хочемо показати своїм прикладом, що жити тверезо це дуже круто. Хочемо, щоб наша нація була сильна та здорова. Кожного дня прокидається лев з однією думкою – потрібно бігти, щоб зловити здобич, аби вижити. Так само десь в Африці прокидається газель. І в неї також є одна думка – щоб вижити, потрібно бігти, бігти, щоб втекти від хижаків. Так само ми, прокинувшись сьогодні, побачивши, що зійшло сонце, маємо бігти. Тому, що біг – це життя, біг – це здоров’я. Рух – це є все, що потрібно для нашого життя. Тому наша організація називається «Рух Тверезих Галичан», Рух – це життя, а Тверезість тому, що це – норма, це природній та творчий стан людини, сім’ї та суспільства», – сказав представник ГО «Рух Тверезих Галичан» Роман Гарасим.

Він побажав усім подолати цю дистанцію, зазначив, що головне завдання – не перемога, а пробігти цю дистанцію усім разом, одним гуртом, щоб інші наші брати та сестри українці, побачили, що є люди, які хочуть бути здоровими та розвиватись.

Перед початком усі учасники гуртом виконали руханку та розпочали забіг.

Мета забігу за Тверезу Націю – популяризація фізичної культури, спорту, здорового і тверезого способу життя! Щоб біг, який з кожним роком набуває все більшої популярності, зачіпляв не лише великі міста, а й невеличкі.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У Львові розпочався Міжнародний діловий форум “Бізнес-партнерство 2014”
У Львові обговорили перспективи розвитку професійно-технічної освіти
Товариству доведеться  сплатити 320 тисяч гривень за недопуск інспектора Держпраці до перевірки
«Пам’ятай, Господь оберігає тих, хто захищає Україну» – військовослужбовці виконали акторські пісні
На Львівщині стартував фестиваль хорватської культури
УВАГА! ПРИ СПАЛЮВАННІ ЛИСТЯ ВИДІЛЯЄТЬСЯ ОДНА З НАЙБІЛЬШ ТОКСИЧНИХ СИНТЕТИЧНИХ СПОЛУК – ДІОКСИН