k2FtbBdWr1

На Кам’янеччині відкрили інкюзивно-ресурсний центр для діток із особливими освітніми потребами

DSC05348 - Копія

Дітки із особливими освітніми потребами, віком від двох до вісімнадцяти років, зможуть відвідувати заняття з корекційними педагогами та спеціалістами-дефектологами. Їх, починаючи з вересня, проводитимуть у новоствореному інклюзивно-ресурсному центрі в місці Кам’яна-Бузька. «Інклюзивно-ресурсний центр» дасть змогу забезпечити реалізацію прав дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, створити освітнє середовище для розвитку їхнього потенціалу. Інклюзивно-ресурсний центр, розміщений на першому поверсі ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 міста Кам’янка-Бузька, урочисто відкрили 19 жовтня. У приміщенні провели ремонт та обладнали його спеціальними меблями, мультимедійним обладнанням та устаткуванням, що відповідає вимогам до таких центрів.

На свято завітали перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський, голова районної ради Тарас Келеберда, заступник міського голови Богдан Ковалюк, начальник відділу освіти Василь Ковтало, директор центру Марія Поломана, директор ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Галина Бабій, педагоги, а також батьки та діти, для яких і було відкрито центр.

“Ми надзвичайно багато реалізуємо мікропроектів в районі по відділу освіти. Я дуже радий, що інклюзивно-ресурсний центр, обладнаний за всіма будівельними нормами, вівся належний контроль зі сторони педагогів та керівництва. Хочу подякувати міській владі та директору школи Галині Бабій за надане приміщення. Вірю, що перспектива спільної роботи в нас є досить велика, – зазначив Андрій Вашківський. – Нові тенденції нові вимоги та нова освіта зобов’язують нас рухатися в ногу. Даний інклюзивно-ресурсний центр – новітній заклад, який, я сподіваюся, виправдає ті завдання, що на нього поклали, і ті сподівання, які висловлюють батьки.”

Чин освячення інклюзивно-ресурсного центру провів настоятель храму УГКЦ св. Миколая о. Юрій Мовчан.

В ІРЦ працюватимуть фахівці котрі допомагатимуть дітям із особливими освітніми потребами вчитися та соціалізуватися. Завданнями Центру також будуть: надання психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами, розроблення рекомендацій щодо програми навчання дітей у школах, надання консультацій та взаємодія з педагогічними працівниками дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладів з питань організації інклюзивного навчання, надання консультативно-психологічної допомоги батькам.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: