k2FtbBdWr1

На Кам’янеччині вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

DSC07840 - Копія

20 лютого  у сквері імені Героїв Небесної Сотні в м. Кам’янка-Бузька відбулося віче, присвячене 5-ій річниці вшанування Героїв Небесної Сотні. У заході взяли участь народний депутат України Михайло Бондар, перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський, заступник голови районної ради Наталія Мудрик,  міський голова Олег Омелян, громадськість, молодь Кам’янецького краю.

“Сьогодні, 20 лютого, вся Україна вшановує пам’ять та подвиг Героїв Небесної Сотні, героїв, які віддали своє життя під час Революції Гідності у 2014 році. Наш святий обов’язок пам’ятати, що Герої Небесної Сотні йшли на свій подвиг свідомо, розуміючи, що вони можуть втратити життя. Ми всі у вічному боргу перед ними. Наш борг це втілити те, що Герої Небесної Сотні хотіли бачити після своєї перемоги – успішну, сильну, європейську Україну,  – звернувся до присутніх перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський. –  Подвиг Героїв Небесної Сотні це не тільки приклад жертовності, відданості України, це ще джерело натхнення для наших воїнів, які гідно продовжують справу Героїв Небесної Сотні, захищають на Сході наше з вами право на вільне життя. Слава Героям Небесної Сотні, слава українським воїнам, які з гідністю та честю виконують свій святий обов’язок захисту нашої Батьківщини. Слава Україні!”

Молитву відслужили настоятелі храмів УПЦ о. Володимир Котоус та УГКЦ о. Борис Гороховський.

До банера, присвяченого Небесній Сотні, від громадськості та влади були покладені кошик квітів та  поставлені засвічені лампадки.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: