k2FtbBdWr1

На Кам’янеччині вшанували пам’ять Січових Стрільців

IMG_20190617_125756

У понеділок, 17 червня, відбувся похід громадськості до могили Українських Січових Стрільців у селі Забужжя. Біля могили настоятелі храмів ПЦУ та УГКЦ відслужили екуменічну панахиду. Відбулося громадське віче та хвилина мовчання – вшанування пам’яті борців за волю Україну. Від влади та громадськості Кам’янеччини до могили було покладено квіти.

У заході взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Кирилич, заступник голови районної ради Наталія Мудрик, міський голова Олег Омелян.

«Останні три дні ми святкували Святу Трійцю, День медичного працівника, цього року ми відзначаємо День батька. Однак не зміною залишається традиція прийти на це місце де поховані Січові Стрільці, наші земляки, українці, котрі відали своє життя, відали все що могли. Кожен з них був батьком чи планував стати батьком. Коли ми говоримо, що вони боролися за незалежність, вони відстоювали Україну, ми також мусимо розуміти, що кожен з них мріяв і хотів, і помер за те, щоб щоденно в його сім’ї, в сім’ї його сусіда, в сім’ї кожного українця був мир, достаток, були світлі та добрі думки, і щоб вся Україна жила щасливо,  звернувся до присутніх Володимир Кирилич. –  Стоячи тут маємо собі поставити питання чи все ми робимо для того щоб їхня пам’ять, про яку так раз в рік говоримо, є в наших душах, є в наших діях, є в наших помислах, в наших думках. Давайте ми будемо щоденно, можливо щогодини звіряти свої дії, свої думки, свої помисли з тим щоб це була і шана, це була і пам’ять, і ми гідно несли прапор наших Героїв, котрі відали своє життя. Тому власне і в цьому мав би полягати наш щоденний, буденний, простий, робочий подвиг. Дякую! Слава Україні! Героям Слава!»


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: