k2FtbBdWr1

У Кам’янеччині виступив Національний академічний ансамбль пісні і танцю «Гуцулія»

IMG_20181104_173901

4 листопада на сцені Кам’янка-Бузького районного Народного дому виступив Івано-Франківський Національний академічний Гуцульський ансамбль пісні і танцю «Гуцулія».

Яскраві гуцульські костюми, дивовижні вокально-хореографічні та вокальні композиції у супроводі оркестру народних інструментів, майстерне виконання – все це створило незабутню та колоритну атмосферу вечора, подарувало позитивні емоції глядачам Кам’янецького краю.

Глядачі гаряче і щиро вітали тривалими оплесками кожен номер у виконанні творчого складу ансамблю.

Національний академічний ансамбль пісні і танцю «Гуцулія» представляє та охороняє джерело народної творчості Карпатського краю. Завжди у творчому пошуку справжніх шедеврів, які беруть початок з глибин народного гуцульського життя. З ім’ям ансамблю тісно пов’язане становлення і розвиток професійного мистецтва Західної України. Він вивів на сцену безцінні перлини народної творчості, шедеври народного мистецтва, які принесли колективу справжнє визнання. Його діяльність – один з яскравих самобутніх творчих кольорів у веселковому вінку української культури. Усвідомлюючи свою високу творчу місію, ансамбль сьогодні працює над збереженням багатющих скарбів народного мистецтва, збереженням його емоційної пам’яті для нинішнього і прийдешніх поколінь.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Великі платники податку сплатили майже 827 млн. грн. ПДВ
Правоохоронці перевірять як "Львівгаз" нараховує оплату за надані послуги
Голова ОДА зустрівся із представниками молодіжних громадських організацій
Художник Любомир Медвідь представив виставку "Генезис"
Відбулося чергове засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі Дня Прапор...
У Кам'янеччині В'ячеслав Бабич планує бізнес завдяки Проекту "Рука Допомоги"