k2FtbBdWr1

На Кам’янеччині зустріли бійців, які повернулися з зони проведення ООС

DSC03381 - Копія

Сьогодні, 5 липня, на Кам’янеччину з району проведення операції Об’єднаних сил повернулися 14 військовослужбовці. Захисників на території військової частини зустрічали голова райдержадміністрації Володимир Кирилич, голова районної ради Тарас Келеберда, голова Кам’янка-Бузької міської ОТГ Олег Омелян та керівництво військової частини А4623.

На сході бійці, які несли службу у складі 95 та 80 окремих десантно-штурмових бригад, були 8 місяців. Протягом цього часу військові оберігали Донецький та Луганський напрямки. Втрат оборонці не зазнали, додому повернулися усі.

Воїни перебували на найважливіших ділянках лінії розмежування із ворогом. Зі зброєю в руках військові героїчно відстоювали суверенітет і територіальну цілісність України, давали належну відсіч агресору.

«Довгі місяці ви воювали на сході, захищали нашу державу щоб ми могли жити під мирним небом. Ваше життя і ваш приклад є великим взірцем та настановою для кожного з нас. Низький вам уклін, велика шана та подяка. Я дуже щасливий, що ви усі повернулися живими додому і своїм прикладом показали, що можна завжди залишатися справжнім чоловіком. Бажаю вам міцного здоров’я, наснаги та натхнення на життєвій дорозі. Слава вам дорогі наші вояки», – сказав голова райдержадміністрації Володимир Кирилич.

Голова районної ради Тарас Келеберда щиро привітав військовослужбовців з успішним виконанням бойових завдань та поверненням із зони проведення операції Об’єднаних сил. Він зазначив: «На долю України випали тяжкі та тернисті випробування. Сьогодні Україна у боротьбі проти російської агресії переживає час змін і оновлень. Дякую вам за героїзм та мужність, зате, що виконавши свій святий військовий обов’язок, сьогодні живими та без втрат повернулися додому. Бажаю усім вам міцного здоров’я, добра, злагоди радості та впевненості у завтрашньому дні».

Голова Кам’янка-Бузької міської ОТГ Олег Омелян звернувся до хлопців зі словами вдячності за патріотизм та жертовність. Він зазначив, що вони ті люди, які заслуговують на повагу, шану і захоплення.

Нагрудним знаком Кабінету Міністрів України «Почесна грамота Кабінету Міністрів України» нагороджено старшого солдата Винярського Романа. Роман Миколайович вдруге повернувся із зони бойових дій на сході. Перший раз перебуваючи в зоні АТО Роман Винярський був поранений. Пройшовши курс лікування, він знову повернувся в зону бойових дій щоб захищати рідну землю та усіх нас.

Військові трішки втомлені, але щасливі, що повернулися в рідні краї. Зараз вони усі ідуть у відпустку. Кажуть, знову готові захищати рідні кордони держави від терористів.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: