k2FtbBdWr1

На Кам’янеччину завітали гості зі Біловодського району Луганської області

IMG_20191126_122910 - Копія

26 листопада делегація працівників культури зі Біловодського району Луганської області завітали на Кам’янеччину з метою обмінятися досвідом щодо розвитку культурної спадщини.

Привітав гостей на теренах нашого району перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський та голова районної ради Тарас Келеберда.

«Ми раді вас вітати на території Кам’янка-Бузького району. Я думаю ми зможемо вам багато чого показати. За цей час, поки ви тут перебуватимете, хотілося щоб ми для себе зрозуміли, що є в нас спільного, близького та що нас розділяє. Щоб ми з вами зменшили те, що нас роз’єднує до такого низького рівня щоб Схід і Захід був разом, – звернувся до гостей Андрій Вашківський. – я вважаю, що за ці кілька днів перебування на теренах нашого району, ви багато чого побачите, ознайомитися з нашим побутом та культурою, а також побуваєте в культурних місцях як Кам’янеччини так і Львівщини.»

Опісля зустрічі гості зі Луганщини відвідали Районний народний дім, де творчі колективи Кам’янеччини презентували вітальну концертну програму.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Ведення господарської діяльності інвестиційним підприємством
Ветерани дзюдо Львівської області привезли три "золота" з Чемпіонату України
Першокурсники Академії сухопутних військ урочисто отримали особисту зброю
Львівський водоканал та трансгаз зменшили викиди забруднюючих речовин, - підсумок ІІІ кварталу
У Львові відкриють Українську академію лідерства
Виїзне засідання районної робочої групи з питань детінізації та легалізації виплати заробітної плати