k2FtbBdWr1

На Кам’янечинні школярі виготовили вітальні листівки для воїнів АТО

З нагоди Дня захисника України, яке ми  відзначили  14 жовтня 2016 року, відділом освіти започаткована благодійна акція “Привітай захисника ».

Напередодні Дня захисника України учні шкіл району виготовили вітальні листівки власними руками та писали листи воїнам АТО, висловлюючи їм свою вдячність за чисте небо над нашими головами та надію на мир. Яскраві листівки були прикрашені з великою любов’ю і щирими побажаннями відважним воїнам АТО!

«Нехай же ці подарунки, наша увага до захисників нашої української землі придасть усім віри – віри в Бога, віри в себе, віри у світле майбутнє нашої України. Всі учні шкіл вважають важливим підтримати солдатів та подякувати за їх мужність та відвагу. Кожна дитина вкладала в роботу не лише старанність, а й душу. Маємо надію, що ці вітальні листівки приємно порадують наших захисників та нададуть їм наснаги для подальшої боротьби за мир в Україні! Сподіваємось, що ці подарунки-символи в холодних окопах грітимуть душу воїнів та, головне, охоронятимуть їх від смерті!» – зазначив начальник відділу освіти Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації Василь Ковтало.

Ці подарунки організовано були передані волонтерам і відвезені нашим захисникам в святковий день  14 жовтня 2016 року.

«Листівки з побажаннями, а також малюнки, аплікації, різноманітні поробки, власноруч виготовлені юними мешканцями Кам’янеччини, в майбутньому зігріватимуть серця наших воїнів, які знаходяться у зоні проведення антитерористичної операції, і стануть для них своєрідними оберегами, – зазначила    методист  з виховної роботи районного методичного кабінету  Юлія Семків.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: