k2FtbBdWr1

На контролі – підготовка до виборів

1

В.о. начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Кам’янка-Бузької РДА Ольга Леськів доповіла першому заступнику голови Кам’янка-Бузької райдержадміністрації Роману Ткачишину, що  відділом опрацьовано 100 відсотків подань   від сільських та селищних виборчих комісій району щодо утворення одномандатних виборчих округів з виборів депутатів сільських та селищних рад. Усі відомості занесені до автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи “Державний реєстр виборців”.

“Слід зазначити, що станом на сьогодні спостерігається збільшення активності громадян, які звертаються до відділу, щодо перевірки своїх персональних даних у Державному реєстрі виборців. Відділом  опрацьовуються усі подання від керівників органів, закладів, установ району та особисті звернення громадян до 09 жовтня 2015 року, тобто до дати  формування попередніх списків виборців в електронному вигляді. Решту подань будуть враховані до уточнених списків виборців.”, – зазначила Ольга Леськів.

Роман Ткачишин наголосив, що підготовка до місцевих виборів – це одне з пріорітетних завдань  влади. Крім того очільник району повідомив, що триматиме на особистому контролі всі питання, пов’язані з підготовкою та організацією виборчого процесу на Кам’янеччині.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: