k2FtbBdWr1

На Координаційній раді у справах осіб з інвалідністю визначили пріоритетні напрями роботи

1

У Львівській ОДА відбулось засідання Координаційної ради у справах осіб з інвалідністю. Захід відбувся за участю керівників структурних підрозділів облдержадміністрації,  керівників обласних громадських організацій осіб з інвалідністю та представників територіальних органів соцзахисту.

Учасники Координаційної ради заслухали інформацію щодо стану виконання заходів Обласної комплексної програми правого захисту, соціальної підтримки і реабілітації людей з інвалідністю.

Одним із важливих заходів програми залишається  надання  пільг (або адресної грошової допомоги, або муніципальної субсидії) з оплати за житлово-комунальні послуги, придбання твердого палива і скрапленого газу.

Серед пріоритетних напрямів соціальної сфери залишається питання повноцінного функціонування реабілітаційних установ. Станом на вересень надано реабілітаційні послуги для 70 дітей-інвалідів  в обласному центрі, та в інших близько 300 дітям-інвалідам.

Водночас, директор департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Наталія Кузяк, зазначено, що цього року для підтримки учасників антитерористичної операції, які отримали інвалідність внаслідок бойових дій на сході України, виділено 2,2 млн. гривень на фізичну та медичну реабілітацію.

Окрім цього, на засіданні Координаційної ради порушили питання щодо проведення Міжнародного дня осіб з інвалідністю, який відзначається щороку 3 грудня. А також напрацьовано пропозиції щодо низки питань, які потребують врегулювання на обласному та загальнодержавному рівнях.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Нацрада реформ винесла на громадське обговорення проекти реформ держзакупівель, цифрового підпису і ...
Про успіх децентралізації на Пустомитівщині – конференція об’єднала депутатів, місцеве самоврядуванн...
На Львівщині відкрили нові виробничі потужності компанії ТзОВ «Бадер Україна»(+відео)
#БезпечніДороги: в області школярів навчають правил дорожнього руху та наданню домедичної допомоги
У Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла молились за Україну та її захисників
У національному музеї у Львові імені Андрея Шептицького відкриють виставку живопису «Олег Мінько: мо...