k2FtbBdWr1

На Координаційній раді у справах осіб з інвалідністю визначили пріоритетні напрями роботи

1

У Львівській ОДА відбулось засідання Координаційної ради у справах осіб з інвалідністю. Захід відбувся за участю керівників структурних підрозділів облдержадміністрації,  керівників обласних громадських організацій осіб з інвалідністю та представників територіальних органів соцзахисту.

Учасники Координаційної ради заслухали інформацію щодо стану виконання заходів Обласної комплексної програми правого захисту, соціальної підтримки і реабілітації людей з інвалідністю.

Одним із важливих заходів програми залишається  надання  пільг (або адресної грошової допомоги, або муніципальної субсидії) з оплати за житлово-комунальні послуги, придбання твердого палива і скрапленого газу.

Серед пріоритетних напрямів соціальної сфери залишається питання повноцінного функціонування реабілітаційних установ. Станом на вересень надано реабілітаційні послуги для 70 дітей-інвалідів  в обласному центрі, та в інших близько 300 дітям-інвалідам.

Водночас, директор департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Наталія Кузяк, зазначено, що цього року для підтримки учасників антитерористичної операції, які отримали інвалідність внаслідок бойових дій на сході України, виділено 2,2 млн. гривень на фізичну та медичну реабілітацію.

Окрім цього, на засіданні Координаційної ради порушили питання щодо проведення Міжнародного дня осіб з інвалідністю, який відзначається щороку 3 грудня. А також напрацьовано пропозиції щодо низки питань, які потребують врегулювання на обласному та загальнодержавному рівнях.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Львівські музеї презентуватимуть свої виставки в імператорському палаці-музеї у Пекіні
Для українських та міжнародних компаній проведуть семінар із корпоративної відповідальності
На Львівщині стартували змагання з важкої атлетики - 2017
На Львівщині відбувається відкритий захист проектів громадських організацій
На Львівщині ввели в експлуатацію нові виробничі потужності пакувального підприємства
На Львівщині презентували книгу Івана Мігуса «Бумеранг або у клешнях червоного диявола»