k2FtbBdWr1

На Львіщині створять комплексну програму з питань військово-патріотичного виховання

1

Сьогодні, 16 серпня, відбулося засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Львівській обласній державній адміністрації, в якому взяли участь представники силових структур, громадських організацій та працівники Львівської облдержадміністрації.

Під час засідання члени координаційної ради були проінформовані про заходи з питань національно-патріотичного виховання у Львівській області, що відбуватимуться в межах програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки, а також заходи, заплановані департаментом освіти та науки.

За результатами засідання, члени координаційної ради ухвалили рішення щодо напрацювання та доцільності створення  комплексної обласної програми з питань військово-патріотичного виховання.

Окрім цього, на наступному засіданні учасники матимуть змогу ознайомитися з результатами моніторингу обласних заходів з національно-патріотичного виховання, які проводять структурні підрозділи Львівської ОДА та ухвалити комплексне рішення щодо координації зусиль та підвищення якості заходів з національно-патріотичного виховання молоді.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: