k2FtbBdWr1

На Львівщині активна молодь з усієї України обговорювала реалізацію спільних проектів

1

Упродовж 9-11 грудня на Львівщині тривав всеукраїнський семінар для молодіжних центрів “Оцінка. Розвиток. Партнерство”. Захід зібрав 25 представників з різних куточків України.

Про це повідомили у Львівському обласному молодіжному центрі.

“Протягом трьох днів учасники ділилися успішним досвідом діяльності, напрацьовували інструменти та механізми ефективнішої роботи для втілення молодіжних ініціатив, аналізували найвагоміші проблеми та пропонували їх вирішення, а також спланували основні кроки для покращення комунікації між молодіжними центрами та об’єднання зусиль для реалізації майбутніх спільних проектів”, – зазначив директор Львівського обасного моодіжного центру Андрій Ковальський.

Так, основна мета зустрічі полягала у налагодженні “горизонтальної співпраці” між молодіжними центрами України, щоб зробити їхню роботу ефективнішою.

За словами Андрія Ковальського, вже створено майданчик для комунікацій та обміну ідеями в соціальній мережі Фейсбук, а також розпочалась робота над напрацюванням спільної бази контактів та матеріалів.

У наступному році планують також започаткувати програму обміну між волонтерами та працівниками Молодіжних центрів України, проводити онлайн конференції, а також провести не менше двох подібних зустрічей для аналізу досягнень та планування подальшої спільної роботи з залученням більшої кількості учасників.

Варто зазначити, що ініціатором та організатором заходу виступив Львівський обласний молодіжний центр.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: