k2FtbBdWr1

На Львівщині для 30 дітей з інвалідністю організували поїздку в резиденцію Миколая

48110914_289928581876624_5554205433209552896_n_1544187506_613x459.75_3_0

Сьогодні, 7 грудня, 30 дітей з інвалідністю з навчально-реабілітаційного центру «Джерело» вирушили до резиденції святого Миколая на території дитячого центру оздоровлення, відпочинку та туризму «Росинка», що на Жовківщині.

“До Дня святого Миколая управління спільно із партнерами вирішили організувати активне дозвілля для вихованців центру «Джерело». Уже давно виникла ідея додати діткам різдвяно-новорічної атмосфери. Це перша поїздка, загалом буде 7 виїздів до резиденції Миколая, тому усі охочі діти зможуть гарно провести час і отримати солодкі подаруночки”, – розповіла начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака.

Під час святкування для гостей підготували зустріч зі Святим Миколаєм та його помічниками, самостійне виготовлення новорічних сувенірів у майстерні Святого Миколая, квест галявиною казок, солодкі пригощання та вручення подарунків від партнера Львівської кондитерської фабрики «Світоч».

“Такі зустрічі є необхідними для дітей, бо кожного року Миколай приходить до нашого центру, а цьогоріч молодь поїхала до нього в резиденцію, тому це свято запам’ятається на багато років”, – зазначила інструктор навчально-реабілітаційного центру «Джерело» Романія Сковрінок.

Захід організовують з метою популяризація локацій для активного та змістовного дозвілля в Різдвяно-Новорічний період, а також забезпечення дозвілля для дітей з інвалідністю з навчально-реабілітаційного центру «Джерело».

Окрім того, за словами Наталії Табаки в управлінні напрацьовують проект на секторальну підтримку, аби створити необхідні умови для подорожей осіб з інвалідністю.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Нова українська школа – в області впроваджують Державний стандарт початкової загальної освіти
Понад 1,4 млн гривень – на моніторингові дослідження території обвалу рудника поблизу Трускавця
Понад 70 проектів за кошти ДФРР реалізують у Львівській області
Львівщину із візитом відвідає Федеральний Президент Республіки Австрія
У Львівській опері симфонією “Кавказ” відзначили річницю з дня народження Тараса Шевченка
Львівська ОДА - одна з лідерів з підготовки регіонального плану управління відходами, - Остап Семера...