k2FtbBdWr1

На Львівщині для інвесторів створили каталог вільних земельних ділянок

1

Для розуміння іноземних та вітчизняних інвесторів щодо наявності вільних земельних ділянок, Львівська облдержадміністрація спільно з Головним управлінням Держгеокадастру розробляє каталоги пропозицій вільних земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності та включених земельних ділянок до Переліку ділянок сільськогосподарського призначення, права оренди яких будуть продані на земельних торгах.

Як інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА, завдяки каталогам інвестор зможе отримати інформацію про земельну ділянку, її основні характеристики (площу, вид угідь, кадастровий номер земельної ділянки (у разі наявності), відстань до автомагістралі, відстань до залізниці), а завдяки картографічним  матеріалам інвестор зможе конкретно зрозуміти місце розташування земельної ділянки.

«Інвестиції відіграють вагому роль у розвитку будь-якої країни.  На даному етапі економічного розвитку інвестиції – один із шляхів підвищення рівня розвитку економіки та якісних показників господарської діяльності різних рівнів», – зазначила т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко.

Каталоги вільних та включених земельних ділянок районів області регулярно оновлюватиметься. Переглянути наявні каталоги можна за посиланням.

Нагадуємо, що з метою ефективного та раціонального використання земель сільськогосподарського призначення, залучення ріллі до обробітку, в області триває аудит земель сільськогосподарського призначення та започатковано моніторинг введення земель сільськогосподарського призначення в сільськогосподарський обіг.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Троє випускників Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному унів...
Будівництво нових водогонів та газопроводів – у пріоритеті діяльності департаменту ЖКГ
З початку року в області створили понад 70 спортивних майданчиків
Переможці конкурсу «ТОП-10 Народних домів» отримали 600 тисяч гривень на розвиток
За тиждень з обласного бюджету профінансовано 172,7 млн гривень
У межах Великого будівництва на Львівщині триває ремонт автомобільних доріг