k2FtbBdWr1

На Львівщині гандбольна «Галичанка» стартує в новому чемпіонаті Суперліги

1

22 і 23 вересня, львівська «Галичанка» прийме на домашньому майданчику херсонську «Дніпрянку». Команди проведуть два матчі в межах першого етапу чемпіонату України жіночої гандбольної Суперліги сезону 2017/2018 рр.

Матчі відбудуться у спорткомплексі Львівського національного університету  імені Івана Франка.

Чемпіонат України з гандболу серед жіночих команд Суперліги сезону 2017-2018 рр. складатиметься з двох етапів, а після їх завершення відбудеться серія ігор до двох перемог за системою «плей-офф».

Під час першого етапу команди проводять «здвоєні ігри» за коловою системою з роз’їздами у два кола.

У другому етапі всі команди розподіляються на дві групи (А та Б) за результатами ігор попереднього етапу. До групи «А» потрапляють команди, що зайняли 1-3 місця після першого етапу. До групи «Б» потрапляють команди, що зайняли 4-6 місця після першого етапу. У групі «А» та «Б» ігри відбуватимуться турами (3 тури) по дві гри в турі, на майданчику кожної з команд зі збереженням очок, набраних на першому етапі.

Новвоведенням цього сезону буде поява плей-офф. Якщо після завершення 26 ігор різниця в очках між командами, що зайняли 1-е та 2-е місця становить 7 очок та менше, то для визначення Чемпіона України між цими двома командами проводиться серія ігор до двох перемог за системою «плей-офф». А також між командами, що зайняли 3-є та 4-е місця після завершення 26 ігор, проведуть серію ігор до двох перемог по системі «плей-офф» для визначення бронзового призера Чемпіонату України.

Нагадаємо, що участь у суперліговому чемпіонаті України нового сезону беруть шість команд: «Галичанка» (м. Львів), «Карпати» (м. Ужгород),  «Дніпрянка» (м. Херсон), «Спартак» (м. Київ), «Економуніверситет» (м. Тернопіль),  «Реал» (м. Миколаїв).


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Вісім райдержадміністрації Львівщини прозвітували перед громадськістю
Туристичний потенціал Львівщини представили делегації з Підкарпатського Воєводства
На підтримку учасників АТО (ООС) - понад 33 млн грн
На Львівщині урочисто відзначили 90-річчя створення ОУН
«Нам важливо всім разом напрацювати «родзинку» Львівщини, яка б зацікавила туристів»,- Олег Синютка
На Львівщині відбудуться змагання з тактичної стрільби серед резервістів-десантників