k2FtbBdWr1

На Львівщині не перевищено епідеміологічного порогу захворюваності на грип

_1580472125_613x321.88912133891_3_0

Про це сьогодні, 31 січня, у межах брифінгу щодо ситуації із захворюваністю на грип та коронавірус розповів т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Андрій Васько.

Відтак, за його словами, у загальному на території усієї Львівської області не є перевищений епідеміологічний поріг захворюваності на грип.

Однак, на деяких територіях  органи місцевого самоврядування прийняли рішення про карантинні заходи щодо захворюваності на грип.

«У більшості випадків – це Золочівський район. 73 заклади освіти станом на сьогодні перебувають на карантині у зв’язку з захворюваністю. Епідеміологічний поріг на територіях не є перевищений, що, у свою чергу, не забороняє  територіям вживати заходи щодо попередження розвитку захворюваності на грип», – додав Андрій Васько.

Довідково:

Грип — гостра вірусна інфекційна хвороба з періодичним епідемічним чи навіть пандемічним поширенням. Хвороба характеризується появою гострого респіраторного синдрому з переважанням трахеобронхіту та вираженою інтоксикацією з гарячкою.

Грип має симптоми, схожі з іншими гострими респіраторними вірусними інфекціями (ГРВІ), але грип за своїми наслідками є набагато небезпечним аніж інші ГРВІ. Тому перші ж ознаки ураження респіраторної системи вимагають особливої уваги через те, що потрібно виявити саме грип. Найчастішим ускладненням грипу є геморагічний набряк легень, набряк-набухання головного мозку, які можуть лише за декілька днів призвести до смерті хворого. Серцева недостатність також нерідко розвивається внаслідок грипу, часто погіршуючи перебіг фонових серцевих хвороб. Нерідкими ускладненнями є приєднання бактеріальної інфекції у вигляді бронхіту або пневмонії.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Представники Львівщини переймають сучасний світовий досвід адміністративного управління
Львівщині перерахували субвенцію для надання населенню пільг і житлових субсидій
Мінкультури оголошує конкурс культурно-мистецьких проектів «Малі міста – великі враження»
Львівщина відзначить 28-му річницю Незалежності України
На Львівщині стартує навчально-ґрантова програма «Громада для сім’ї: створення соціальних послуг в О...
Лікарням Львівщини передали засоби індивідуального захисту, придбані за кошти благодійників