k2FtbBdWr1

На Львівщині обговорили масштабну співпрацю з компанією “Deloitte”

1

Cьогодні голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із представниками компанії “Deloitte” (“Делойт”), яка надає аудиторські та консалтингові послуги високих світових стандартів.

“Кожен, хто розглядає Львівщину як сприятливу область для залучення  інвестицій отримає підтримку. Ми розуміємо конкуренцію і готові конкурувати”, – зазначив Олег Синютка.

У відповідь директор Центру надання послуг з питань стратегії розміщень у світі “Deloitte” Еліс Ван Херваарден зазначив, що на Львіщині є  достатньо кваліфікованих працівників і це один з важливий факторів для розвитку бізнесу.

“Рішення про інвестиції базується на довірі, будучи на Львівщині я побачив таланти у ІТ-сфері, економіці, окрім того ваша область має вигідне розташування до кордону”, – наголосив Еліс Ван Херваарден.

Зазначимо,  Делойт входить до до “великої четвірки” аудиторських компаній  (Делойт, KMPG, PWC, Ернст енд Янг). Делойт діє відповідно до швейцарського законодавства, а кожна з її національних фірм є окремою і незалежною юридичною особою.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Студенти Академії лідерства завершили стажування у Львівській ОДА
Снігоприбиральна техніка області готова до роботи в зимовий період
Дослідників запрошують до участі у конкурсі грантів з питань політики управління земельними ресурсам...
У Львівській ОДА презентували проект обласного бюджету на 2019 рік
З 2020 року заклади охорони здоров’я фінансуватимуться за договором з НСЗУ
ГУ Держпраці нагадує: карантин не звільняє від обов’язку дотримуватись вимог трудового законодавства