k2FtbBdWr1

На Львівщині очікують погіршення погодних умов

51_main_1549984362_613x408.33549432739_3_0

За інформацію Львівського регіонального центру з гідрометеорології у найближчу добу, 13 лютого, очікується погіршення погодних умов: сніг, подекуди значний сніг, місцями пориви північно-західного вітру 15 – 20 м/с, хуртовини.

Для автотранспорту збережеться рівень загрози 1 – жовтий (порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць).

Департамент з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації звертається до населення з рекомендаціями відмовитись, за можливості, від виїздів на власному автотранспорті в ніч на 13 лютого та протягом 13 – 14 лютого.

Усім учасникам дорожнього руху слід бути максимально обачними і обережними на вулиці, а водіям пам’ятати, що під час ожеледиці на дорожньому покритті збільшується гальмівний шлях, саме тому необхідно обирати безпечний швидкісний режим, враховувати інтенсивність руху, особливості і стан транспортного засобу.

Також, 13 лютого у зв’язку з очiкуваними снiгопадами та хуртовинами горах Львiвської областi зберiгається значна снiголавинна небезпека (3 рiвень), відтак, туристам не слід планувати найближчим часом мандрівки в гори, а перебуваючи в горах необхідно бути вкрай обережними.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Майже 5 тисяч мешканців області скористалися Програмою енергозбереження
Готують до відкриття спортивний майданчик зі штучним покриттям
"Доступні ліки": на Львівщині виписали понад 600 тис рецептів (+відео)
Такі фільми нагадують суспільству про те, що боротьба триває, - Павло Клімкін під час перегляд фільм...
Торік в області відкрили першу чергу Львівського обласного клінічного перинатального центру
Погашення податкового боргу на контролі в РДА