k2FtbBdWr1

На Львівщині очистили шляхи активного туризму

1

Вчора, 11 червня, здійснили очищення туристичних шляхів за двома маршрутами «До бункеру головного осередку пропаганди ОУН і УПА» в с. Корчин, Сколівського району та  «На Вежу пам’яті» в с. Сприня, Самбірського району, а також відновили ознакування на шляху «На Вежу пам`яті» на відрізку шляху зі с.Стрілки Старосамбірського району.

Учасники здійснили очищення шляхів активного туризму понад 20 км, відновили навігаційні знаки та інформаційні стенди, очистили бункер ОУН і УПА та джерело. У межах розчищувальних робіт здійснили записи шляхів на GPS-трекер, що тепер надасть можливість активним мандрівникам знайти його офлайн та спланувати безпечну подорож.

Під час заходу також відбувся тренінг з безпеки в горах під час активних мандрівок. Як зазначають організатори, роботи з розчищення шляхів триватимуть впродовж червня.

Організатором заходів є управління туризму та курортів Львівської ОДА у партнерстві з волонтерами Української академії лідерства Львівського осередку, ДСНС у Львівській області, Гірською оперативно-рятувальною службою та працівниками Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, за підтримки Старосамбірської райадміністрації та райради.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Верховна Рада прийняла перший із низки законопроектів реформи місцевого самоврядування
Більше 160 мільйонів гривень спрямував на оборону країни великий бізнес Західного регіону
У Львівській ОДА відбулась відеоконференція щодо пріоритетів діяльності Уряду
На Самбірщині відбудеться V військово-патріотична гра «Ігри Нескорених»
На Львівщині відкрили 242 нових виробництва та залучили понад 200 млн доларів прямих іноземних інвес...
Субсидії на Львівщині отримали в березні більше 200 тис. домогосподарств