k2FtbBdWr1

На Львівщині очистили шляхи активного туризму

1

Вчора, 11 червня, здійснили очищення туристичних шляхів за двома маршрутами «До бункеру головного осередку пропаганди ОУН і УПА» в с. Корчин, Сколівського району та  «На Вежу пам’яті» в с. Сприня, Самбірського району, а також відновили ознакування на шляху «На Вежу пам`яті» на відрізку шляху зі с.Стрілки Старосамбірського району.

Учасники здійснили очищення шляхів активного туризму понад 20 км, відновили навігаційні знаки та інформаційні стенди, очистили бункер ОУН і УПА та джерело. У межах розчищувальних робіт здійснили записи шляхів на GPS-трекер, що тепер надасть можливість активним мандрівникам знайти його офлайн та спланувати безпечну подорож.

Під час заходу також відбувся тренінг з безпеки в горах під час активних мандрівок. Як зазначають організатори, роботи з розчищення шляхів триватимуть впродовж червня.

Організатором заходів є управління туризму та курортів Львівської ОДА у партнерстві з волонтерами Української академії лідерства Львівського осередку, ДСНС у Львівській області, Гірською оперативно-рятувальною службою та працівниками Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, за підтримки Старосамбірської райадміністрації та райради.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

18,4 тис мешканців області визнано безробітними
На конкурси у галузі культури цьогоріч подали рекордну кількість заявок - понад 800
Львівщина – лідер в Україні у створенні додаткових місць для дошкільнят
«Нам потрібна єдність країни, яку творять такі люди як керівник Заслуженої академічної капели Україн...
Торік в області оздоровили майже 3500 дітей пільгових категорій
Ми своїх не залишаємо – Президент підписав лист-звернення до Генерального секретаря ООН щодо сприянн...