k2FtbBdWr1

На Львівщині організували промоційний тур для представників туристичного бізнесу Латвійської Республіки

1

Минулого тижня з метою ознайомлення із туристичними можливостями Львівщини бізнес-делегація Латвійської Республіки відвідала туристичні локації та готельно-санаторні комплекси області.

У межах промотуру також презентували топові готельні та курортні комплекси Львівщини сімейного відпочинку та оздоровлення, їх послугами, перевагами та ціновою політикою.

Представників Латвійської Республіки вразила українська автентика, місцева кухня та традиції, зацікавила багата історична та культурна спадщина області, а також програми оздоровлення, відновлення й відпочинку, пізнавальні екскурсії малими туристичними містами.

Промотур відбувся з нагоди відкриття 2 квітня 2019 року латвійською авіакомпанією AirBaltic прямого авіарейсу Рига-Львів, що надає можливості залученню нових туристичних потоків із країн Балтії у регіон.

Зазначимо, що промотур відбувся у партнерстві із управлінням туризму Львівської міської ради, Дрогобицькою міською радою та авіакомпанією AirBaltic, за підтримки курортного спа-готелю EdemResortMedical&SPA, лікувально-реабілітаційного курортного комплексу «Rixos-Prykarpattya», бази відпочинку «Шепільська», ресторану «Сіль».


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: