k2FtbBdWr1

На Львівщині перебуває близько 25 тисяч переселенців з Криму та Сходу України

3

За оперативними даними, на Львівщині перебуває близько 25 тисяч тимчасово переміщених осіб з Криму та Сходу України, з них 8,5 тисяч – зареєстровані. Про це сьогодні, 11 листопада, під час прес-конференції повідомив т.в.о. голови ЛОДА Юрій Турянський.

За словами керівника Львівщини, серед переселенців 2 тисячі 800 – це неповнолітні особи. Майже 1400 дітей-переселенців, які перебувають у Львівській області уже навчаються у школах, 200 дітей відвідує дошкільні заклади. Окрім цього, з числа внутрішньо переселених осіб, на обліку в жіночих консультаціях перебуває 104 вагітних жінки, а з березня у внутрішньо переселених осіб вже народилося 40 дітей.

Як зазначив Юрій Турянський, з 10 жовтня розпочато призначення щомісячної адресної допомоги переселенцям, яка передбачена постановою Кабінету Міністрів на оплату проживання. Дану допомогу вже у листопаді отримає 1606 осіб.

Як розповів керівник Львівщини, за сприяння центрів зайнятості в області працевлаштовано майже 150 переселенців, а самостійно в області знайшли роботу понад 1400 тимчасово переміщених громадян.

Окрім цього, очільник області розповів, що Управлінням Верховного Комісара Організації Об’єднаних Націй у справах біженців надано грошову допомогу у розмірі 1 мільйон 75 тисяч гривень, яка виплачена 199 сім’ям з числа тимчасово переміщених.

Керівник Львівщини також повідомив, що кілька днів тому надійшов гуманітарний вантаж від міжнародної організації “Швидка медична допомога” з Німеччини, це понад 5 тонн теплого одягу і взуття та понад 1 тонна продуктів харчування.

Юрій Турянський також наголосив на тому, що мешканці Львівщини активно долучаються до того, аби допомогти людям, які змушені покинути свої домівки.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Микола Набит – срібний призер чемпіонату Європи з паратхеквондо
Президент на Національній раді реформ: За децентралізацією – майбутнє
Громади запрошують до участі у конкурсі "Кращі практики місцевого самоврядування"
До координаційної ради учасників Революції Гідності долучаться медики
29 серпня відбудеться зустріч голови райдержадміністрації з громадськістю Стародобротвірської сільсь...
З робочою поїздкою у Сілецьку сільську раду