k2FtbBdWr1

На Львівщині перевірять фаховість директорів шкіл, де медалісти не підтвердили своїх знань

2

На Львівщині розглянуть доцільність перебування на займаній посаді директорів загальноосвітніх навчальних закладів, де учні, що претендували на отримання золотих медалей за досягення у навчанні, не підтвердили своїх знань під час зовнішнього незалежного оцінювання. Про це повідомила директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Олександра Небожук.

“У школах, де випускники під час ЗНО не підтвердили своїх знань проводитимуть додаткову перевірку об’єктивності оцінювання знань. У тих навчальних закладах, у котрих є велика різниця між річними оцінками за предмет та результатами ЗНО, розглянуть доцільність перебування на займаній посаді директорів даних шкіл”, – сказала Олександра Небожук.

За її словами, загалом 88% медалістів Львівщини підтвердили свої знання під час ЗНО.

Олександра Небожук повідомила, що 100 % підтвердили медалі учні навчальних закладів Залізничного району м.Львова, м.Нового Роздолу, на 90-99% – учні Львова, Борислава, Стрия, Червонограда та Жовківського, Камянка-Бузького, Миколаївського, Сокальського, Стрийського, Яворівського районів; на 80-89% – Дрогобича, Самбора, Трускавця, Буська та Городоцького, Дрогобицького, Золочівського, Перемишлянського, Пустомитівського, Сколівського, Старосамбірського, Турківського районів та на 70-79% – Жидачівського, Мостиського, Радехівського районів області.

Директор департаменту освіти і науки зазначила, що найнижчі показники були у Бродівському (65%) та Самбірському (58%) районах Львівщини.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Кам’янеччині проживають сім’ї біженців
З початку року ліквідовано 34 967 м2 аварійної ямковості на дорогах Львівської області
На виплату заробітної плати працівникам обласних бюджетних установ виділено майже 20 мільйонів гриве...
Прикордонники та митники п'яти європейських держав домовились у Львові про спільну взаємодію
У Львівській опері відбулась Урочиста академія, приурочена 98-й річниці ЗУНР
На Львівщині ліквідовують наслідки негоди