k2FtbBdWr1

На Львівщині перевірять фаховість директорів шкіл, де медалісти не підтвердили своїх знань

2

На Львівщині розглянуть доцільність перебування на займаній посаді директорів загальноосвітніх навчальних закладів, де учні, що претендували на отримання золотих медалей за досягення у навчанні, не підтвердили своїх знань під час зовнішнього незалежного оцінювання. Про це повідомила директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Олександра Небожук.

“У школах, де випускники під час ЗНО не підтвердили своїх знань проводитимуть додаткову перевірку об’єктивності оцінювання знань. У тих навчальних закладах, у котрих є велика різниця між річними оцінками за предмет та результатами ЗНО, розглянуть доцільність перебування на займаній посаді директорів даних шкіл”, – сказала Олександра Небожук.

За її словами, загалом 88% медалістів Львівщини підтвердили свої знання під час ЗНО.

Олександра Небожук повідомила, що 100 % підтвердили медалі учні навчальних закладів Залізничного району м.Львова, м.Нового Роздолу, на 90-99% – учні Львова, Борислава, Стрия, Червонограда та Жовківського, Камянка-Бузького, Миколаївського, Сокальського, Стрийського, Яворівського районів; на 80-89% – Дрогобича, Самбора, Трускавця, Буська та Городоцького, Дрогобицького, Золочівського, Перемишлянського, Пустомитівського, Сколівського, Старосамбірського, Турківського районів та на 70-79% – Жидачівського, Мостиського, Радехівського районів області.

Директор департаменту освіти і науки зазначила, що найнижчі показники були у Бродівському (65%) та Самбірському (58%) районах Львівщини.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Незалежна профспілка гірників висловила вдячність Ірині Сех за підтримку шахтарів, які постраждали в...
Податковою міліцією вилучено підакцизних товарів на суму 2 млн гривень
Товариству доведеться  сплатити 320 тисяч гривень за недопуск інспектора Держпраці до перевірки
Олег Синютка: “Альтернативи монетизації пільг немає”
Засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації
Можливість оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують  особливої уваги та підтримки в дитячих ...