k2FtbBdWr1

На Львівщині планують побудувати три дитячі будинки сімейного типу

1

12 грудня, під головуванням заступника голови Львівської ОДА Оксани Стоколос-Ворончук відбулось засідання  Комісії з питань розподілу коштів  субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам за напрямами та між бюджетами міст обласного значення, районними бюджетами та бюджетами об’єднаних територіальних громад, що створюють згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, на будівництво малих групових будинків та придбання соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Представник управління капітального будівництва Львівської облдержадміністрації доповіла про стан підготовки документації для будівництва трьох дитячих будинків сімейного типу у Золочеві, Радехові та с.Наварія Пустомитівського району.

Також міський голова Червонограда, представники міст Дрогобича та Самбора представили на розгляд членів комісії об’єкти, які планують придбати для соціального житла.

Відтак, комісія розглянула пропозиції представників з районів і внесла свої корективи щодо їх реалізації.

Довідково:

Законом України від 13.07.2017 №2137-VIII “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2017 рік” Львівській області передбачено кошти в сумі 7 млн 290,1 тис гривень, на будівництво / капітальний ремонт / реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно-кошторисної документації. За зазначені кошти в області планується побудувати три дитячих будинки сімейного типу та придбати сім соціальних квартир.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

«Нескорені» влаштували мистецький захід для літніх людей
На Львівщині відкрили нові потужності підприємства «Амбієнте Ферніче Україна»
13 вересня відбудеться аукціон з продажу права оренди земельних ділянок
У Городку освятили пам’ятні таблиці "Відновлені імена Героїв"
Для цьогорічних вступників запрацює новий механізм першочергового зарахування у медичні та педагогіч...
Рішенням сесії виділили додатковий фінансовий ресурс на Програму капітального будівництва