k2FtbBdWr1

На Львівщині планують збудувати 12 мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту

1

Сьогодні, 16 жовтня, у Львівській ОДА під головуванням заступника голови Львівської ОДА Івана Собка відбулась нарада щодо реалізації програми “Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту”.

З державного бюджету на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту у 2019 році  виділили 11996500 грн.

“Важливо якісно підготуватись до початку робіт з будівництва мультифункціональних майданчиків, у повному обсязі використати субвенцію з державного бюджету та забезпечити своєчасне співфінансування з місцевих бюджетів, як цього вимагає нормативна база”, –  наголосив Іван Собко.

Субвенція спрямовується на будівництво нових спортивних майданчиків або реконструкцію/модернізацію.

Відтак, збудувати нові майданчики та провести реконструкцію діючих планують у Городоцькому, Сокальському, Пустомитівському, Кам’янко-Бузькому, Яворівському, Самбірському районах, м.Львові та смт. Брюховичі.

Зазначимо, мультифункціональний майданчик – спеціалізований майданчик (площинна споруда) завдовжки не менше ніж 38 метрів і завширшки не менше ніж 20 метрів, призначений для занять з не менше ніж чотирьох ігрових видів спорту, який має спеціальне покриття, розмітку для різних ігрових видів спорту та необхідне обладнання, що відповідає правилам проведення змагань, затвердженим в установленому законодавством порядку.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

В області затвердили Комплексу програму надання житлових кредитів окремим категоріям громадян на 201...
Товаробиробників запрошують до участі у міжнародній виставці «China International Import Ехро 2018»
5,4 млн гривень – на відшкодування вартості лікарських засобів
У Мінприроди напрацьовують план боротьби з неконтрольованим розповсюдженням інвазійних чужорідних ви...
На Львівщині відзначили 30-річчя театру-кабаре “Не журись”
На відшкодування вартості лікарських засобів місцевим бюджетам перерахували більше 5 млн грн