k2FtbBdWr1

На Львівщині планують збудувати 12 мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту

1

Сьогодні, 16 жовтня, у Львівській ОДА під головуванням заступника голови Львівської ОДА Івана Собка відбулась нарада щодо реалізації програми “Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту”.

З державного бюджету на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту у 2019 році  виділили 11996500 грн.

“Важливо якісно підготуватись до початку робіт з будівництва мультифункціональних майданчиків, у повному обсязі використати субвенцію з державного бюджету та забезпечити своєчасне співфінансування з місцевих бюджетів, як цього вимагає нормативна база”, –  наголосив Іван Собко.

Субвенція спрямовується на будівництво нових спортивних майданчиків або реконструкцію/модернізацію.

Відтак, збудувати нові майданчики та провести реконструкцію діючих планують у Городоцькому, Сокальському, Пустомитівському, Кам’янко-Бузькому, Яворівському, Самбірському районах, м.Львові та смт. Брюховичі.

Зазначимо, мультифункціональний майданчик – спеціалізований майданчик (площинна споруда) завдовжки не менше ніж 38 метрів і завширшки не менше ніж 20 метрів, призначений для занять з не менше ніж чотирьох ігрових видів спорту, який має спеціальне покриття, розмітку для різних ігрових видів спорту та необхідне обладнання, що відповідає правилам проведення змагань, затвердженим в установленому законодавством порядку.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Голови Львівської та Волинської ОДА звернулися до Глави Уряду з проханням виділити кошти на ремонт д...
«Можливості достойних заробітків тут, в Україні – одна з ключових речей 2017 року», - Олег Синютка з...
Сільськогосподарські виробники одержали кошти для покращення генетичного потенціалу тварин
Великі платники податків сплатили до бюджетів усіх рівнів майже 4 мільярди гривень
Для розпорядників бюджетних коштів організували семінар
3 травня відзначатимуть День сонця