k2FtbBdWr1

На Львівщині побудують нові футбольні поля зі штучним покриттям

1

29 серпня Уряд затвердив розподіл коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва футбольних полів із штучним покриттям у регіонах України.

У Держбюджеті на 2018 рік на програму “Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України” закладено 370 млн грн.

У межах вищевказаної програми для будівництва футбольних полів у Львівській області передбачено 23 558 тис грн.

Розподіл бюджетних коштів в розрізі регіонів здійснювався пропорційно чисельності населення у віці від 0 до 17 років, яке проживає у відповідному регіоні.

Кошти спрямовуються на реалізацію проектів будівництва (нове будівництво, реконструкція, капітальний ремонт), у тому числі виготовлення проектної документації футбольних полів (майданчиків, стадіонів) із штучним покриттям у регіонах України, насамперед проектів, розміщених на території, що належить до опорних закладів освіти чи дитячо-юнацьких спортивних шкіл, та які передбачають співфінансування з місцевих бюджетів на рівні не менше ніж 50 відсотків загального обсягу фінансування проекту.

Довідково:

У 2017 році на території Львівської області за коштипрограми “Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України”  збудовано 18 нових футбольних полів із штучним покриттям. На реалізацію будівництва з державного бюджету виділили 13,4 млн гривень.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Яворівщині вшанували пам'ять видатного українця Юрія Липи
За підсумками аукціону на Львівщині передали в оренду шість водних об’єктів
В області активно поповнюють бібліотечні фонди
В обласній філармонії презентують виставку фотопортретів до 140-річчя Станіслава Людкевича
Завершилось громадське обговорення щодо земельної ділянки за межами населеного пункту на території Л...
На території Львівської області обмежили транспортні перевезення