k2FtbBdWr1

На Львівщині порушили актуальні питання розвитку гуртових ринків в Європі

46646605_934584190080974_3306095108100718592_n_1543241175_613x459.75_3_0

У межах заходів ІІІ Міжнародної агропромислової виставки “Євро Агро-2018” у Львові при підтримці Департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації та ТОВ “РСП “Шувар” відбувся кругдий стіл на тему: “Погляд в майбутнє. Роль гуртових ринків Східної Європи в системі міжнародної торгівлі овочами та фруктами”.

Участь в роботі круглому столі взяли директор німецько-українського проекту “AGRITRADE Ukraine” Андре Пілінг, директор ринку гуртового ринку сільськогосподарської продукції в Німеччині Елін Штейнмеєр, а також керівники ринків з Львівської, Одеської, Херсонської областей та м. Київ.

Із вступним словом до учасників заходу звернулась т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Людмила Гончаренко.

“Протягом останніх років аграрії Львівщини збільшили обсяги виробництва овочевої продукції, поступово модернізують інфраструктуру, здійснюючи поставки продукції і на європейські ринки та розширюючи асортимент продукції”, – зазначила Людмила Гончаренко.

В межах круглого столу відбулося обговорення актуальних тенденцій розвитку мереж гуртових ринків в Україні та напрацьовано заходи стратегічного характеру для динамізації торгівлі сільськогосподарської продукцією.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Дипломатичні представництва України мають допомагати українцям, які вперше виїдуть за кордон – Прези...
На ремонт доріг перераховували більше 14 млн грн
"Кожен з нас будує Україну", - Дмитро Сидорук, учасник Ігор Нескорених на зустрічі із учас...
В області завершили ремонт автодороги Львів-Тернопіль
«Розвинена транспортна інфраструктура – передумова економічного зростання», - Олег Синютка на Форумі...
У Національному музеї Андрея Шептицького презентували виставку «Малярство: Віктор Москалюк, Михайло ...